witam wszystkich forumowiczów
W najbliższym czasie zamierzam kupić jeden z tych aparatów jednak nie znam sie na lustrzankach i chciałbym zapytać czy jako początkujący użytkownik lustrzanki powinienem wybrać d40 czy d 40x. Chodzi mi dokładnie o to czy dla takiego nowicjusza jak ja jest potrzebny aparat z 10 megapikselowa matrycą czy wystarczy ta która jest w d40. Przede wszystkim do fotografowania krajobrazów?. Z góry dziękuje za pomoc
Szukaj




Skontaktuj się z nami