Wg instrukcji nikona(chyba d200) wizjer powinien być zasłonięty w kadym przypadku innym niż wlepione w niego okoŚwiatło wpadające od tyłu może mieć podobno wpływ na pomiar światła... Może w specyficznych warunkach także na obraz ? Czornyj ma rację, bo lustro zasłania. Ale jest to lustro półprzepuszczalne. Może śladowe ilości światła jednak padają przez nie na matrycę po odbiciu od czegoś ? Najlepiej sprawdzić z przysłoniętym wizjerem.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami