Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z
ciekawe, a u mnie ten dysk w Digimate III chodzi szybciej niz ten w komputerze. Widze jak przeglądam duże pliki jpg po 5 MB to w kompie nastepny obrazek pokazuje mi po pół sekundy, a z digimate natychmiast.
Po co wam sterowniki?
Zdaje się, że te wasze kłopoty to wynikają z tego, że Digimate nie gada najlepiej z komputerami, które nie mają USB 2.0 i nie mają Windowsa XP. Ja sprawdzałem swój na 2 laptopach i na 1 stacjonarnym i wszystko śmiga.
Masz rację u mnie tak samo. A czy ktoś wie jakie dedykowane akumulatorki pasują do DigiMate III? Będę wdzięczny za informacje.