Najgorsze jest to że na Allegro teraz DigiMate II i III ma tylko w zasadzie positivo.pl, a z tego co czytałem nie są zbyt pewni, bo ludzie mieli z nimi ponoć problemy, chieli jakieś zaliczki, etc.
Muszę kupić ten databank z dyskiem 40GB, ale jest problem gdzie... Macie jakieś namiary ?

Pozdrawiam
Moshica