Spróbuj na innym komputerze, nie wiem, dlaczego ale po podłączeniu do niektórych komputerów wyskakuje komunikat o błędzie. Mam fotobank DigiMate II i na kompie u braciaka nie daje się uruchomić, na kilku innych nie mam żadnych problemów na wszystkich win XP (DigiMate II kupiony razem z dyskiem już sformatowanym)

[ Dodano: Pon 20 Lut, 2006 ]
dysk 80GB