nie rozumiem...mam E-tanka Level, przenosze dane, zgrywam na dysk różne karty bez problemu...kupiłem go za grosze + dysk 20GB za stówkę i jedyny problem to fakt, żebateria trzyma zaledwie tydzień, a jak zgrywam dużo to do 3 dni...
Szukaj
nie rozumiem...mam E-tanka Level, przenosze dane, zgrywam na dysk różne karty bez problemu...kupiłem go za grosze + dysk 20GB za stówkę i jedyny problem to fakt, żebateria trzyma zaledwie tydzień, a jak zgrywam dużo to do 3 dni...
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Skontaktuj się z nami