Ten digimate II z oled to nowsza wersja od tego ze zwykłym wyświetlaczem lcd doczytałem sie w necie. Obciąża bo ładuje wewnętrzny aku z USB, ale i tak nie ssa wiecej niż 500mA bo takie jest max obciążenie jedengo złącza USB