Moshica
Mój dysk to Samsung - kupiony osobno.
pozdrawiam
Szukaj
Moshica
Mój dysk to Samsung - kupiony osobno.
pozdrawiam
Nikon D90 ; N 18-200 VR ,N 35 1.8 ; T 100-400; SB-800
Akustyk
ponieważ interesuje Cię databank z wymiennym aku, to spieszę z informacją - jest taki to DigiMate-III. Można spotkać go na allegro, tyle że jest nieco droższy od innych.
Kundzior
modeli DigiMaete-II plus jest 4 DM-01, 02, 03, 04 ten ma wzmocnioną obudowę
NIKON Z6II | FTZ | N 50/1.4 G |N 14-30/4 S | N 24-70/4 S | SB-900 | SanDisk CFexpress 128 GB | Velbon ULTRA VOXi L + Triopo B-1
dzieki za info! ten kawalek sprzetu jest super! ciulam kaseZamieszczone przez zotornik
![]()
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
http://allegro.pl/item88665548__digi...40gb_hdd_.html
jakies 500zł
albo 275 zł - bez dysku
mozna liczyc w widelkach 320~330 z wysylka i od razu jakims zapasowym akkuZamieszczone przez kacperek
do przelkniecia. za moj pierwszy, swietej pamieci, image bank dalem 460![]()
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
Ja posiadam z WD Scorpio 40Gb śmiga normalnie.
Być może ja na szybkiego sie oriętwałem więc napisałem co znalazłemmodeli DigiMaete-II plus jest 4 DM-01, 02, 03, 04 ten ma wzmocnioną obudowę![]()
kacperek: jakies 500zł ...
dziwny ten allegrowicz - kilkadziesiat databankow sprzedane, i....
"przedmiot w aukcji przeznaczony jest dla klientów indywidualnych - nie wystawiamy faktury"
kto mu tłumaczył przepisy podatkowe tego kraju - dlaczego indywidualny nie moze dostac faktury ?
wnerwiaja mnie tacy sprzedawcy.... a tu nie 275 tylko 175 i faktura VAT ...
http://allegro.pl/item89426160_digim...sitivo_pl.html
Mój Digi Mate II doprowadza mnie do szału... Transfer po USB 2.0 nie przekracza 6MB/s, padło podświetlanie LCD. Wysłałem, dostałem "wymieniony FB". Padnięte gniazdo USB... Znowu muszę wysyłać.
Mam zamiar dokupić drugą obudowę a DM II używać wyłącznie do kopiowania kart podczas focenia.
D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...
ja urzywam DigiMate II plus
sprawuje sie bardzo dobrze, działa szybko i wygodnie
wilkor, taki jak ten?
http://allegro.pl/item87836234__digi...b_2_0_usb.html
Jakie masz transfery pod USB 2.0?
D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...
Skontaktuj się z nami