Close

Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 191
  1. #61

    Domyślnie

    Moshica
    Mój dysk to Samsung - kupiony osobno.
    pozdrawiam
    Nikon D90 ; N 18-200 VR ,N 35 1.8 ; T 100-400; SB-800

  2. #62

    Domyślnie

    Akustyk
    ponieważ interesuje Cię databank z wymiennym aku, to spieszę z informacją - jest taki to DigiMate-III. Można spotkać go na allegro, tyle że jest nieco droższy od innych.

    Kundzior
    modeli DigiMaete-II plus jest 4 DM-01, 02, 03, 04 ten ma wzmocnioną obudowę
    NIKON Z6II | FTZ | N 50/1.4 G |N 14-30/4 S | N 24-70/4 S | SB-900 | SanDisk CFexpress 128 GB | Velbon ULTRA VOXi L + Triopo B-1

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zotornik
    Akustyk
    ponieważ interesuje Cię databank z wymiennym aku, to spieszę z informacją - jest taki to DigiMate-III. Można spotkać go na allegro, tyle że jest nieco droższy od innych.
    dzieki za info! ten kawalek sprzetu jest super! ciulam kase

  4. #64

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kacperek
    http://allegro.pl/item88665548__digi...40gb_hdd_.html
    jakies 500zł

    albo 275 zł - bez dysku
    mozna liczyc w widelkach 320~330 z wysylka i od razu jakims zapasowym akku

    do przelkniecia. za moj pierwszy, swietej pamieci, image bank dalem 460

  6. #66

    Domyślnie

    Ja posiadam z WD Scorpio 40Gb śmiga normalnie.

    modeli DigiMaete-II plus jest 4 DM-01, 02, 03, 04 ten ma wzmocnioną obudowę
    Być może ja na szybkiego sie oriętwałem więc napisałem co znalazłem
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  7. #67

    Domyślnie

    kacperek: jakies 500zł ...

    dziwny ten allegrowicz - kilkadziesiat databankow sprzedane, i....
    "przedmiot w aukcji przeznaczony jest dla klientów indywidualnych - nie wystawiamy faktury"
    kto mu tłumaczył przepisy podatkowe tego kraju - dlaczego indywidualny nie moze dostac faktury ?
    wnerwiaja mnie tacy sprzedawcy.... a tu nie 275 tylko 175 i faktura VAT ...
    http://allegro.pl/item89426160_digim...sitivo_pl.html

  8. #68

    Domyślnie

    Mój Digi Mate II doprowadza mnie do szału... Transfer po USB 2.0 nie przekracza 6MB/s, padło podświetlanie LCD. Wysłałem, dostałem "wymieniony FB". Padnięte gniazdo USB... Znowu muszę wysyłać.

    Mam zamiar dokupić drugą obudowę a DM II używać wyłącznie do kopiowania kart podczas focenia.
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  9. #69

    Domyślnie

    ja urzywam DigiMate II plus
    sprawuje sie bardzo dobrze, działa szybko i wygodnie

  10. #70

    Domyślnie

    wilkor, taki jak ten?
    http://allegro.pl/item87836234__digi...b_2_0_usb.html

    Jakie masz transfery pod USB 2.0?
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •