Close

Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 191
  1. #31
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2005
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deep
    ... vosonic wydaje się fajny i nawet byłem nim zainteresowany ale poczytałem trochę zachodnie fora i okazało się że są problemy z sandiskiem ultra II 2GB a ja takowego właśnie posiadam. Pisali ludzie do vosonica i jak na ten moment nie ma rozwiązania tego problemu, Tak więc nie wszystko złoto co się świeci. ...
    może x-drive ma problem tylko z sandiskiem 2gb?

    databank chciałbym z dyskiem 40 gb

    gotowca digimate II (obudowa + dysk 40gb) z fakturą najtaniej znalazłem za 525zł
    | Nikon D70 | AF-S Nikkor 24-120 vr | Sigma 70-200/2.8 APO EX HSM | SB-800 | Lowepro Orion AW |

  2. #32

    Domyślnie

    To i tak drogo, bo czemu nie kupujecie osobno kieszeni i osobno dysku ?
    Mnie to wyniesie łącznie około 350zł też z dyskiem 40GB.

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  3. #33

    Domyślnie

    Sama obudowa na allegro okolo 275zl, dysk 190zl = 465zl

  4. #34

    Domyślnie

    Ja zamówiłem tutaj : http://sklep.mediamax.pl/digital-partner-c-6.html, cena 126zł, dysk ok. 220zł i masz 350zł za całość.

    Pzodrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  5. #35

    Domyślnie

    przy okazji - z moim DIGIMATE karty SANDISK 1GB ULTRA II współpracują poprawnie i nie miałem żadnych problemów
    EOS

  6. #36

    Domyślnie

    Może napiszę jeszcze raz, vosonic vp2160 ma problemy z kartą sandisk ultra II 2GB i tylko z taką, z 1GB jest wszystko ok, jak miałem digimata to zarówno sandisk II 1GB jak i 2GB działały bez problemów, tak samo lexary x80 1GB.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  7. #37
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    nie tylko vosonic, większość tanich fotobanków nie obsługuje lub ma problemy z kartami powyżej 1GB, a niektóre nawet 512MB
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #38

  9. #39
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2005
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    6

    Domyślnie

    dziękuję bardzo, moje wątpliwości zostały rozwiane

    pozdrawiam
    | Nikon D70 | AF-S Nikkor 24-120 vr | Sigma 70-200/2.8 APO EX HSM | SB-800 | Lowepro Orion AW |

  10. #40

    Domyślnie

    Panowie zakupiłem ten fotobank DigiMate II, wsadziłem niesformatowany dysk WD 400VE 40GB i po chwili mam komunikat na LCD - HD Fail 89 ( kod błędu 89, bo chyba o to chodzi).
    Jak podpiąłem poprzez USB i włączyłem zasilanie i w Mój komputer->Zarządzanie dyskami, to go co prawda widzi jako nieaktywny ale na prawym przycisku myszy nie mogę go sformatować, bo mam nieaktywne : Utwórz partycję.
    Kurcze zgłupiałem do reszty, co jest albo dyzior walniety albo fotobank, pewnie jedno z dwóch.
    Czy ktos się spotkał z czymś takim ?
    Co to może być, szukam po internecie i nic nie mogę znaleźć na ten temat, ani w manualach ani na forach dyskusyjnych. Czy ktoś ma jakiś pomysł ?

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •