Digimate III ma akumulatorek który jak wyczaiłem jest identyczny z akumulatorkiem NP-60 stosowanym w wielu aparatach,między innymi Fuji,Panasonica, Pentaxa, pełno tego na Alledrożyźnie a i firmowe GP można znaleźć
Szukaj
Digimate III ma akumulatorek który jak wyczaiłem jest identyczny z akumulatorkiem NP-60 stosowanym w wielu aparatach,między innymi Fuji,Panasonica, Pentaxa, pełno tego na Alledrożyźnie a i firmowe GP można znaleźć
Skontaktuj się z nami