a właściwie pewnosc działania produktu - bo nieświadomosc tego, czy sie zgrałoW sumie mi wyglad sie nie liczy liczy sie funkcjonalność
i czy można juz sformatowac karte - to stres jak diabli
Poniewaz to jednak zakup na lata, nie byłbym az tak przesadnie oszczędny, istotne
jest wszystko - od obudowy i pewności "siedzenia" slotów do kart, po dostęp do
akumulatora, oprogramowanie a nawet współprace z dyskami - bo to bywa różnie
Ta cena wydaje się niezwykle dziwna - nie mówię że jedyne i słuszne to sa Databanki
po 1500-2500 zł, ale troche rozsądku należy mieć - nie wiem czego oczekujecie po produkcie
w cenie lepszego T-shirta - ja nigdy byn tego nie kupił - to tak jak z zegarkiem - nawet
ładny, ale jak pokazuje do d... czas - to po co mi taki zegarek ?
Ja mam Vosonic'a czyli X-Drive i opisałem go tu bardzo dokładnie:
http://cafefoto.pl/index.php?option=...d=89&Itemid=31
i nawet moge go sprzedać za 500złbo planuje coś z podgladem fotek - jest tu
na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=85431935 choć ja kupiłem w MM.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami