Close

Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 191
  1. #11

    Domyślnie

    W sumie mi wyglad sie nie liczy liczy sie funkcjonalność
    a właściwie pewnosc działania produktu - bo nieświadomosc tego, czy sie zgrało
    i czy można juz sformatowac karte - to stres jak diabli
    Poniewaz to jednak zakup na lata, nie byłbym az tak przesadnie oszczędny, istotne
    jest wszystko - od obudowy i pewności "siedzenia" slotów do kart, po dostęp do
    akumulatora, oprogramowanie a nawet współprace z dyskami - bo to bywa różnie
    Ta cena wydaje się niezwykle dziwna - nie mówię że jedyne i słuszne to sa Databanki
    po 1500-2500 zł, ale troche rozsądku należy mieć - nie wiem czego oczekujecie po produkcie
    w cenie lepszego T-shirta - ja nigdy byn tego nie kupił - to tak jak z zegarkiem - nawet
    ładny, ale jak pokazuje do d... czas - to po co mi taki zegarek ?
    Ja mam Vosonic'a czyli X-Drive i opisałem go tu bardzo dokładnie:
    http://cafefoto.pl/index.php?option=...d=89&Itemid=31
    i nawet moge go sprzedać za 500zł bo planuje coś z podgladem fotek - jest tu
    na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=85431935 choć ja kupiłem w MM.

  2. #12

    Domyślnie

    to ja z jednym pytaniem wyskocze:
    jak wasze image banki stoja pod wzgledem mozliwosci wymiany akumulatora. bo chcialbym sobie kupic cos zamiast wellanda 940 (bo juz mnie te latajace kable wkurzaja niemozebnie - nie zawsze moge sobie pozwolic na siedzenie w miejscu i zgrywanie kart) ale bezdyskusyjnie chcialbym cos, w czym w razie potrzeby mozna na szybko wymienic zasilanie. moze byc metoda na srubokret, ale zeby nie wymagalo 15 minut dlubania i zeby ew. zamiennik nie wymagal sprawadzania z socjalistycznej republiki dolnego gangesu

  3. #13

    Domyślnie

    U mnie wbudowana bateria ale z tego co patrzyłem to można kupić takie ogniwo w sklepie z elektroniką za 20 zyla Mój data bank ma koło 7 miesięcy i bateria trzyma około 2,5 do 3h, to standard w tej klasie.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  4. #14

    Domyślnie

    odnoiśnie baterii (akumulatora) to siedzi zamnkięta w obudowie i nie próbowałem jej jeszcze wyciągać mój databank pracuje podobnie jak kundziora - tak do 2,5 - 3 godzin.

    ps. kundzior - piękny podpis (stopka)
    EOS

  5. #15

    Domyślnie

    ps. kundzior - piękny podpis (stopka)
    Niestety taka prawda radio maryja, TV Trwam, i nasz dziennik sie teraz obłowią i porzadzom sobei reszzty tłumaczyć nie musze, prezerwatywy będą na recepte
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  6. #16
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    u mnie to samo...bat wybudowana i czymi gdzieś ok 4-5 dni, a wystarcza do zgrzania ok 6 kart 512MB
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #17

    Domyślnie

    Kontaktowałem się telefonicznie w sprawie tego databanku z aukcji Allegro - odnośnik do ich strony : http://sklep.mediamax.pl/freedata-technology-m-1.html i gościu powiedział że wszystko jest zgodne z opisem na ich stronie.
    Wygląda z tego że nie taki zły ten databank, przede wszystkim ma LCD ze stanem zgrywania fotek.
    Krzysztof Jot ceny idą w dół i to co rok temu kosztowało kilka paczek teraz jest tańsze. Wiadomo że najlepiej kupić produkt Nikona za 2 tysiaki i nawet oglądać fotki na LCD. No ale nie każdego na to stać.
    Elektronika w naszym zasr... kraju i tak jest za droga do naszych zarobków
    Chyba kupię ten databank, potem jeszcze tylko dyzior i na wakacje jak znalazł.

    Pozdrawiam
    Moshica

    [ Dodano: 09-02-06, 14:19 ]
    Alf po naładowaniu trzyma Ci tylko 4-5 dni, nawet bez zgrywania ?
    To w sumie krótko, czyli na wyjeździe trzeba doładowywać...
    Jaki jest czas zgrywania z karty 512MB włożonej do databanku ?
    Nikon i podróże ...


  8. #18

    Domyślnie

    Krzysztof Jot ceny idą w dół i to co rok temu kosztowało kilka paczek teraz jest tańsze
    no, wiesz to akurat do mnie dociera, a wola Twoja co kupisz - tylko po co pytasz
    jak i tak kupujesz to, co zaplanowałeś na wstepie - ja nie kupie gówna za 100 zł
    do niepewnego magazynowania fotek, co może spowodować straty nieodwracalne
    bo są zdjecia których już nigdy nie da sie powtórzyć - a o tych co zarobkowo robią
    i o "odpowiedzialnosci" za zlecenie nie wspomnę. Kup Wellanda z czytnikiem na sznurku,
    dokup z demobilu stary dysk - będzie jeszcze taniej... ja przedkładam spokojny sen -
    przed kilkaset złotych oszczędności - i nie tylko w tej kwestii - ale, każdy ma inną filozofie życia

  9. #19

    Domyślnie

    Krzysztof Jot, ale ja się nie nastawiłem że go kupię na samym początku.
    Ty mówisz kup Wellanda, ok, to powiedz jaka jest różnica pomiedzy tym jednym a drugim, bo na mój rozum, to chyba wielkich różnic nie ma, jedynie to że Welland ma zasilanie osobno i brak mu LCD. Więc w czym problem, ta sama klasa sprzętu....prawie.
    Pewnie że markowe lepsze, ale co ma obudowa do tego, i tak w koncu w jednym i drugim jeszcze pracuje Hdd, więc powodów uszkodzenia w jednym i drugim może być wiele.

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  10. #20

    Domyślnie

    Krzysztof Jot, nie do końca jest tak jak myślisz (piszesz). Ten twój vosonic wydaje się fajny i nawet byłem nim zainteresowany ale poczytałem trochę zachodnie fora i okazało się że są problemy z sandiskiem ultra II 2GB a ja takowego właśnie posiadam. Pisali ludzie do vosonica i jak na ten moment nie ma rozwiązania tego problemu, Tak więc nie wszystko złoto co się świeci. Co do digimata II to go miałem i sprawował się bez problemów (no może z małymi wyjątkami, tzn. trochę za bardzo obciąża USB po podłączeniu do komputera i czasami niektóre kompy sobie z tym nie radzą.) W tym momencie faworytem dla mnie jest NEXTOCF, tylko cena trochę spora i słaba dostępność u nas.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •