Ja tez mam ten piep... Digi Mate III i w zyciu tego nikomu nie polece... u mnie najwieksze problemy mam z kopiowaniem zdjec z dysku na kompa..jak np przerzucam jakis film czy program to se jeszcze jakos radzi , ale jak juz ida zdjecia zgrane z karty ..to juz dupa skopiuje pare i staje..zauwazylem tez ze gdy wrzuce na nowo sterowniki do usb 2.0 to za pierwszym razem jest ok ale kazdy nastepny juz sie perdzieli..
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami