Close

Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 191
  1. #101

    Domyślnie

    moshica, Dokładnie zdarzyło mi sie z WD że go nei widział nawet czytnika.
    Z Szajsungiem i Hitachi widzi tam gdzie go nie wiedział. Wniosek jest taki ze dysk zakuca prace całego urządzenia.

    Zanim kupisz z dyskeim zapytaj sie jaki dysk w nim siedzi wiem że w WD czasami sprzedaja, co niestety jest kiepskim rozwiazaniem.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  2. #102

    Domyślnie

    Kundzior, dzięki za potwierdzenie, widać że mój przypadadek nie był jedynym. Żałuję że pozbyłem się obudowy a nie wymieniłem dysku, no ale skąd miałem przypuszczać. Tym razem napewno zwrócę uwagę na dysk z jakim go kupię.

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  3. #103

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item106642729_...gimate_ii.html
    ma moze ktos cos takiego i moglby doradzic jaki dysk dokupic do tej obudowy??
    znalazlem jeszcze cos takiego.
    http://allegro.pl/item106642731_fb2_...rzenosny_.html
    jakie dyski najlepiej dzialaja z tymi obudowami ?? samsung, seagate, bo z tego co przeczytalem to wd raczej nie??

  4. #104

    Domyślnie

    Nie będzie problemu z dyskiem Seagate, Hitach i Toshiba, to mam potwierdzone rzez serwis. Natomist różnie moze być z Samsungiem a napewno z WD Caviarem.
    Ja kupię w caości, bo wówczas uniknę problemu na przyszłość, to sprzedający się będzie martwił a nie ja.

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  5. #105

    Domyślnie

    Tak z ciekawosci jaka powinna byc gwarancja na digimate III ??
    Czy wogole ktos, gdzies sprzedaje to jako calosc?

  6. #106

    Domyślnie

    Gwarancja conajmniej na rok. a w całości sprzedaja na alledrogo
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  7. #107

    Domyślnie

    sklep positivo.pl - oni to wystawiają na allegro.
    ale towar jest od dostawy do dostawy.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior
    Gwarancja conajmniej na rok. a w całości sprzedaja na alledrogo
    Jeszcze ani razu nie widzialem w calosci na allegro. Tylko same obudowy bez dysku.

  9. #109

    Domyślnie

    W Positivo DigiMate III były do przedwczoraj rano następna dostawa prawdopodobnie za miesiąc.
    Są jeszcze pod tym adresem http://www.allegro.pl/item106642731_...rzenosny_.html
    ale sprzedawca ma dużo negatywów. Zakup raczej ryzykowny. Jest natomiast inny problem mianowicie DgiMate III nie komunikują się z płytami głównymi na chpsecie VIA. Czy ktoś zna temat?

  10. #110

    Domyślnie

    Strasznie rzadko maja te dostawy.
    Teraz sa jeszcze w komplecie z dyskami:
    http://allegro.pl/item108077720_40gb...xtra_cena.html

Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •