digimate 2 mam i nic sie nie dzieje choc to rok. nie wiem na ile starcza bateria bo niegdy mi jej nie zabraklo. inna rzecz, ze w hotelu lub gdzies tam w samochodzie mam lapcia i w wolnej chwili robie backup na lapciu a podczas kopiowania laduje sie bateria przez usb.
solidna obudowa, czytelny ekran, wystarczajaca predkosc. nic sie nie gubi.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami