Close

Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 191
  1. #91

    Domyślnie

    digimate 2 mam i nic sie nie dzieje choc to rok. nie wiem na ile starcza bateria bo niegdy mi jej nie zabraklo. inna rzecz, ze w hotelu lub gdzies tam w samochodzie mam lapcia i w wolnej chwili robie backup na lapciu a podczas kopiowania laduje sie bateria przez usb.
    solidna obudowa, czytelny ekran, wystarczajaca predkosc. nic sie nie gubi.

  2. #92

    Domyślnie

    Tylko jak szperam w internecie to oprócz positivo.pl nikt go nie ma w ofercie.
    Kurcze wakacje niebawem a ja nie mam fotobanku, macie jakieś namiary na porządnego sprzedawcę ?

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  3. #93

    Domyślnie

    Ja kupiłem w positivo. Sęk w tym, że oni nie mieli towaru 3 tygodnie temu, jak wygrałem aukcję i przetrzymali mnie 2 tygodnie. W ramach "rekompensaty za straty moralne" dali mi myszke komputerową gratis. Potem na aukcjach pisali że termin wysyłki jest pierw 15, potem 18, potem 21 maja. Teraz chyba mają, o ile sie partia nie rozeszła, radze sie spieszyć. Ale najlepiej zadzwonić i spytać - podają na stronie sklepu telefon.
    Niestety na digimate III (ma wymienny aku) polowałem 2 miesiące i nikt oprócz positivo go nie miał.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  4. #94

    Domyślnie

    Jacek_Z rozumiem że kupiłeś go bez dysku. Jaki dysk zamontowałeś ?

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  5. #95

    Domyślnie

    Akurat aku w DM to nei jest problem DM II ma nie wymienny a spisuje sie wyśmienicie. Problemem jest współpraca z niektórymi dyskami.

    Mr.Pietrek, to nie jest problem 7200obr/m. W obudowie Wellanda OTG WD Scorpio, jak i Szajsung osiągają transfer przy odczycie około 20 MB/s. Problem ma DM z obsługą dysków.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  6. #96

    Domyślnie

    Kundzior tak jak piszesz, jest prawdą, problemem jest współpraca z niektórymi dyskami. Można mieć pecha i mieć tak jak ja, tym razem chcę zakupić w środku z dyskiem i zaoszczędzić sobie nerwów !

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  7. #97

    Domyślnie

    napisałem wcześniej - dysk Hitachi 5400 RPM 80 GB. ma pobór mocy 2W, Samsunga mają 2,4W. Hitachi był tylko kilkanascie zł droższy. Serwiant mi mówił, że ile W to niewystarczający parametr - bo jak sa kłopoty z energią to największy chwilowy pobór jest gdy startują czy parkują głowice. I może dlatego WD nie najlepiej? nie wiem.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  8. #98

    Domyślnie

    Chcialem jeszcze zapytać czy nie mieliście takich objawów, że nei zawsze (często) nei widział Wam tego urządzenia jako USB ?
    Ja miałem pomijając fakt że dysku w nim nie widział, to na pożyczonym (innym) dysku w obudowie podłączonej przez USB, Windows2000 nie widział go jako czytnika kart.
    Czy Wam zawsze go widzi system ?

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  9. #99

    Domyślnie

    użyłem go kilka razy. na razie OK pod 3 komputerami, na wszystkich Windows XP.
    na innych - starszych systemach musisz miec sterowniki, dodano płytkę z nimi.
    Zawsze komputer go widzi jako dysk twardy (załozyłem tylko 1 partycję całe 80 GB, a tak naprawdę 75) i jako 3 czytniki kart (bo tyle ma wejść na karty), razem przyporządkowuje mu 4 litery alfabetu.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  10. #100

    Domyślnie

    Czyli wynika z tego że ten dysk w środku mu bruździł coś, że przestawał widzieć go nawet jako czytnik. No cóż, mam nadzieję że jak kupię go razem z dyskiem to uniknę problemów.

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •