Witam
Szukam na www i Allegro tych urządzeń, czytałem trochę o Apacerze i Weelendzie ale o tym urządzonku nie widziałem nic na naszym forum.
Czy ktoś ma i używa takiego fotobanku ?
Rozumiem że muszę dokupić Hdd 2,5" i powinno hulać![]()
Co o tym produkcie sądzicie ? Miałbym jeszcze do wyboru Wellanda 940 OTG ale nie ma sygnalizacji na LCD, chociaż w tym Digi Mate nie wiem czy będzie wyświetlana struktura katalogów i czy sprawdzę co się zgrało.![]()
Obecnie najtaniej wychodzi Wellland na www.zorn.pl z dyskiem 40GB jakieś 350zł...
Co radzicie, bo trochę z Was używa już tych urządzeń. Czekam na rady
Pozdrawiam
Moshica
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami