Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: średni format

  1. #1

    Domyślnie średni format

    Witam,
    czy ktoś się orientuje ile kosztuje wywołanie średniego formatu + skan? Tak około...
    Mamiya + Sony

  2. #2
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    18pln wywolanie plus 0.4-1.2pln za kazdy mb skanu

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    0.4-1.2pln za kazdy mb skanu
    To juz trzeba się chyba zastanowić nad używanym skanerem chyba, co? Czy się zupełnie nie opłaca? Skaner uzywany sporo kosztuje.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  4. #4

    Domyślnie

    hmm, z tym wywoływaniem to chyba zależy do jakiego procesu jest przeznaczony film: wiadomo przecież, że w ręcznym laboludek musi poświęcić trochę wysiłku, więc może wołać więcej - jesli chodzi zaś o C41, ja wywołuję średni format w cenie 4pln. i to w sprawdzonym labie, a po znajomości zostało mi odpuszczone... 50gr

    mieszkam w Starachowicach, gdzie wszystkie usługi są drogie. nie przesadzacie więc ze swoimi cenami? 18pln to przecież 4x drożej od tego, co mnie się serwuje.
    NIKON D1X | NIKON F601 | PENTACON SIX TL
    stopka to nie giełda
    www.bartkodebkowski.com - już wkrótce!


  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Legnica/Wrocław
    Posty
    231

    Domyślnie

    negatyw 9
    slajd 19
    czb ~13


    skanowanie tzw. wglądówki ok 2zł/klatkę

  6. #6
    Istreed
    Gość

    Domyślnie

    U mnie było
    negatyw 4.50
    slajd 11 (ale czasem dawali ciała)
    cz nie wiem sam wołam (chyba 5 zł)
    Skan, 7.99 za cały film 120 w 1024 po dłuższym boku.

    Teraz ceny wołania się nie zmieniły, za to skan podnieśli do 5 zł za klatkę 3000 po dłuższym + brak wglądówek więc ich olałem i zbieram na epsona V500

  7. #7
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    moglbym sie dowiedziec kto mi wycial posta?

  8. #8
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    moglbym sie dowiedziec kto mi wycial posta?
    W tym wątku? Nikt nic nie wycinał, przynajmniej śladu nie widać

  9. #9
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    w takim razie nie doszlo do forum bo co jakis czas blad 503 wskakuje.

    wracajac do tematu:
    Cytat Zamieszczone przez isav Zobacz posta
    nie przesadzacie więc ze swoimi cenami? 18pln to przecież 4x drożej od tego, co mnie się serwuje.
    16-18pln to cena poznanska za dobre woalnie diapozytywu. uogolnilem poniewaz wydawalo mi sie ze srednim formatem nei robi sie juz negatywow
    jesli masz jakies wolanie 4 razy taniej to albo ktos dokalda do interesu albo jest to wyjatkowo marna jakosc na rpzepracowanej chemii

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    jesli masz jakies wolanie 4 razy taniej to albo ktos dokalda do interesu albo jest to wyjatkowo marna jakosc na rpzepracowanej chemii
    hmm, tu mam mieszane uczucia z prezewagą tych pozytywnych - wywoływałem kilka negatywów do C41 (zwykle jednak używa się tych do procesu ręcznego) i zwykle wszystko było w jak najlepszym porządku: dobrze dowołane, bez rys, paluchów i tym podobnych niespodzianek. a w rozmowie z Panem, który to robił ustaliłem, że wie on, co to takiego jest densetometr i że - owszem - go używa. jako, że w St-cach w zasadzie nic nie jest najwyższych lotów, i tak myślę, że otrzymuję od niego niezłą usługę.

    wpadka zdarzyła się tylko raz - Ilforda XP2 dostałem okrutnie poszarzonego, co zdziwiło mnie okrutnie, bo spodziewałem się ZBYT dużego kontrastu.
    NIKON D1X | NIKON F601 | PENTACON SIX TL
    stopka to nie giełda
    www.bartkodebkowski.com - już wkrótce!


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •