Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: D70+SB24

  1. #1

    Domyślnie D70+SB24

    Mam pytanie. Przeczytałam gdzieś na jakimś forum, że D70 współpracuje ze stara dobrą SB 24? Nie wiem czy to prawda ale może ktoś z Was próbował takiego połączenia lub ma taką możliwość. Byłbym wdzięczny za pomoc lub oświeceniew tej kwestji.
    F100 , D300, D70 i kilka stałek

  2. #2

    Domyślnie

    Jeżeli lampa bedzie w trybie innym niż ttl to będzie działać. W TTL niestety nie abla.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  3. #3

    Domyślnie

    chyba kazda lampa dziala z D70 ze stajni Nikona ale oprocz SB 600 i 800 to tylko w trybie auto i manual. Mialem SB 28 i dzialala A i M. Podejrzewam ze SB 24 podobnie. Nie wykorzystasz iTTL oraz TTL z D70 przy tej lampie.

  4. #4

    Domyślnie

    a nie wiecie jak jest z metzami? czy moja 54MZ3 będzie działała z pomiarem ttl?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    a nie wiecie jak jest z metzami? czy moja 54MZ3 będzie działała z pomiarem ttl?
    Tak ja wszystkie inne, czyli TTL nie abla, niestety.
    Z D70 w pełni działają tylko SB600 i 800, jakaś nowa sigma, a metz też coś ma zamiar wprowadzić. Powertuj forum były tu juz wzmianki o sigmie i zapowiedziach metza.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •