Witam
Jak nie masz kasy? żeby przeskoczyć na D300 to proponuję zamianę z D80 na 40D róznica w obrazowaniu bardzo istotna nie wspominając o wysokim iso.
Mam 40D od paru dni i jestem zadowolony inna plastyka foty- mniej cukierkowa , aczkolwiek obiektyw 28-135 iS nie należy do ostrych i często kitowym Nikorem 18-70, uzyskuje ostrzejsze fotki.