Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Nikon D80

  1. #1

    Domyślnie Nikon D80

    Witam

    Nie wiem czy w dobrym miejscu założyłem temat jeśli nie to przepraszam i proszę o przeniesienie we właściwe.
    A teraz moje pytanie, w niedalekiej przyszłości będę zmieniał korpus, znajomy prawdopodobnie będzie sprzedawał swojego d80 za jakieś 2tys. przebieg na chwilę obecną to około 5000 klapnięć. Czy warto wydać te pieniądze czy lepiej dołożyć i kupić coś lepszego?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SirKris Zobacz posta
    Witam

    Nie wiem czy w dobrym miejscu założyłem temat jeśli nie to przepraszam i proszę o przeniesienie we właściwe.
    A teraz moje pytanie, w niedalekiej przyszłości będę zmieniał korpus, znajomy prawdopodobnie będzie sprzedawał swojego d80 za jakieś 2tys. przebieg na chwilę obecną to około 5000 klapnięć. Czy warto wydać te pieniądze czy lepiej dołożyć i kupić coś lepszego?
    IMHO warto... 5000 to nic

    Zależy co chcesz robić - jak ci bedzie potrzebne więcej FPS, uszczelnienia body itd. to może za jakimś d200 sie rozejrzeć; chodzą w okolicach 3000 zł używki. Co ważne lustrzanka to nie tylko puszka ale co ważniejsze tez i szkła - napisz jakie szkło byś miał z tym d80 a jakie z np. d200 jak byś dołożył kasę...
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  3. #3

    Domyślnie

    Do d200 nie mam żadnych szkieł do d80 zostaja mi te z 50 czyli 50/1,8 70-300VR i 18-55 kitowe plus jeszcze 24-70 ze stalym światłem. Uszczelnienie chyba mi póki co niepotrzebne bo głównie zajmuje się zdjęciami w pomieszczeniach, rzadko kiedy biegam po deszczu.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SirKris Zobacz posta
    Do d200 nie mam żadnych szkieł do d80 zostaja mi te z 50 czyli 50/1,8 70-300VR i 18-55 kitowe plus jeszcze 24-70 ze stalym światłem. Uszczelnienie chyba mi póki co niepotrzebne bo głównie zajmuje się zdjęciami w pomieszczeniach, rzadko kiedy biegam po deszczu.
    N24-70/2.8?
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  5. #5

    Domyślnie

    dokładnie

  6. #6

    Domyślnie

    I ten 24-70 2.8 zostanie Ci do D80 ale do D200 juz nie?
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  7. #7

    Domyślnie

    moze to sigma? z nimi roznie bywa.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SirKris Zobacz posta
    dokładnie
    to ino brać d80 -
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  9. #9

    Domyślnie

    Nie mówcie mi że szkła z mojej d50ki nie beda pasowały do d80.

  10. #10

    Domyślnie

    no jak pasują do d50 to pasują do d80 i tymbardziej pasują do d200. Masz w sumie niezłą szklarnię i zabawne jest (bez urazy) że nie wiesz tego co napisałem w pierwszym zdaniu
    DeSiedemset + FE + AF_50/1.4D + AF_35/2D + 105/2.5 AIS + AF_18-35/3.5-4.5D + Tamron 28-75/2.8 + SB600

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •