witam dlaczego jak mam włączone makro i zbliżam sie do obiektu który chce sfotografować tak na odległość 10cm naciskam do połowy spust migawki łapie mi ostrość ale nie mogę zrbić fotki czemu?naciskam spust do końca i nic?a jak oddale troche dalej normalnie robi mi zdjęcia.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami