Akurat mam taki do sprzedania.Zamieszczone przez Klos
Na dniach umieszcze aukcje na allegro. Jeśli jesteś zainteresowany to wal na priv.
Statyw jest naprawde fajny. Stabilny i solidny. Kupiłem go po przestudiowaniu pl.rec.foto, gdzie polecali go jako zamiennik do MF. Na MF mnie nie było stać więc kupiłem go.
Pozdrawiam,
Radek.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami