Cytat Zamieszczone przez Klos
Ja mam statyw Fangier FT-663S
Akurat mam taki do sprzedania. Na dniach umieszcze aukcje na allegro. Jeśli jesteś zainteresowany to wal na priv.

Statyw jest naprawde fajny. Stabilny i solidny. Kupiłem go po przestudiowaniu pl.rec.foto, gdzie polecali go jako zamiennik do MF. Na MF mnie nie było stać więc kupiłem go.

Pozdrawiam,
Radek.