Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64

Wątek: VELBON?

  1. #11
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    milk, te dwa ostatnie osobiście macałem swego czasu. Albo baaardzo podobne. Dla mnie one by się nie nadawały.

  2. #12
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    chłopcy...przestańcie chrzanić...jeśli manfrotto potrzebuje czasu na stabilizację, to co te lichotki mogą????? i co wy chcecie na nie złożyć - kompakcika czy lustrzankę za parę tysiaków?

    jeśli już na prawdę nie macie kasy, to kupcie podróby MF np fangiera...tu masz statyw za 3 stówki, którym już możesz powalczyć - udźwig do 5kg
    http://www.funsports.pl/f-default-f.htm
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #13

    Domyślnie

    muszę się włączyć do dyskusji, bo temat statywów jest moim ulubionym polem "sporu" z ALF'em w tym miejscu muszę, co naturalne i oczywiste, przyznać rację drogiemu i doświadczonemu ALF'owi, gdyż jeżeli myślicie że statywy za "64 pln" będą stabilne to się grubo mylicie. szkoda kasy! przeciez one mają nawet głowice z plastiku totalna głupota wydawać na takie coś kasę. jak chcecie (w miarę) porządny statyw (i w miarę stabilny ) to kupujcie albo VELBON'a (tylko i wyłącznie) z serii SHERPA albo podróbkę MANFROTTO czyli wspomnianego powyżej FANGIERA.

    A jeżeli na serio zależy wam na porządnym statywie na lata i kolejne puszki z nowymi tele-szkłami to pozostaje jeden wybór: MF...
    EOS

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar flyman7
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    112

    Domyślnie

    mmalkow, poszukaj jeszcze df-60 na Alledrogo
    ja za swojego dałem coś około 145zł
    też nie jest cudo ale jest najlepszy z tej serii, no i zmieścisz się do 150zł
    Pozdrawiam Tomek

    SPRZETU CORAZ WIECEJ - CZASU CORAZ MNIEJ

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2006
    Miasto
    Krajenka k/Piły
    Posty
    100

    Domyślnie

    Chyba nie ma jak to POMACAĆ i samemu ocenić który przypasi...
    Wy panowie to PRO, ja marny amatorek, może mi styknie taki za 150 PLN, a może będzie się gibać jak rezus...
    D2BC | D46s | N18-70 | N24-120 | S70-300 | N50 | SB800

  6. #16

    Domyślnie

    Ja mam statyw Fangier FT-663S

    kosztuje on ok 300 zl ale ma wszystko czego mozna sobie zyczyc - moze poza mniejsza masa ale ona a tez ma swoje zalety

    maly opis ( nie moj ) znajdziesz na:

    http://priv.twoje-sudety.pl/~nocneni...63S/FT663S.htm

  7. #17
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    mmalkow, ja też amatorek, ale nie liczą się moje umiejętności, tylko wartość zakupu...tak amatorowi, jak i zawodowcowi (cokolwiek to znaczy ) potrzebny jest stabilny statyw, a nie choinka na wietrze...
    masz sprzęt za parę tysiaków, a chcesz go zepsuć drgającą trzcinką - jaki w tym sens?
    jeśli nie masz teraz kasy - odpuść, dozbieraj...przynajmniej na tego fangiera
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #18
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    mmalkow, ja też amatorek, albo jeszcze nawet nie to.. nie kupiłbym tych statywów

  9. #19

    Domyślnie

    Ja też planuję zakup statywu i oglądałem różne te wymienione tutaj również .
    Kasiorke wydać chcialem podobną i po oględzinach wybrałem .....oszczędzanie
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  10. #20
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2006
    Miasto
    Krajenka k/Piły
    Posty
    100

    Domyślnie

    Prawda...
    robren i ALF macie racje...
    Chyba jednak nie ma co się rzucać na tanie badziewie...
    Boje się tylko, że w miarę zbierania będą pojawiać się coraz to nowe opcje, następna lepsza od poprzedniej!
    Ale jesli za te ok. 300 zł można mieć coś w miarę... (choćby tego velbona sherpa, albo fangiera) to jeszcze się wstrzymam... strasznie mnie w***ia mój statyw, dostałem od ojca kiedyś, żelazny (wagowo to i żeliwny nawet ) i tak durne mocowanie aparatu - eh, szkoda gadać... Może słuzyć jedynie do samoobrony (nie mówię o partii A.L.)
    D2BC | D46s | N18-70 | N24-120 | S70-300 | N50 | SB800

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •