Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Problem z D40

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Question Problem z D40

    Witam. Od paru tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem D40stki, niestety często zdarza mi się, że aparat usuwa losowe zdjęcia z karty pamięci. Np. robię pare zdjęć, a za chwilę okazuje się, ich już nie ma, tak jakbym ich wcale nie zrobił... Nie wiem, co może mieć na to wpływ, może to wada oprogramowania akurat w moim modelu? Z góry dziękuję za pomoc!

  2. #2
    D700,D300,N12-24 f4,N24-70 2.8,N28-70 2.8 ,N70-200 VR,AFS N50 1.4,N35 1.8 ,Sb800,sb900 ,manfrotto055d+486RC2

  3. #3

    Thumbs up

    Dzięki, mam nadzieję, że coś pomoże...

  4. #4

    Domyślnie

    formatowałeś kartę? jak masz możliwość zobacz inną kartę.

  5. #5

    Post

    Formatowałem- i to nie raz. Mam jeszcze RS-MMC Kingstona z adapterem na SD, to popróbuję z nią. A co ciekawe, zdjęcia, które "zniknęły" zajmowały ciągle pamięć na karcie, choć nie było ich widać ani nie dały się usunąć. Dopiero format wyczyścił kartę...

  6. #6

    Domyślnie

    witam mialem to samo w swojej d40, zrob sofcik... bedzie lepiej
    Nikon D40; 18-200 VR, Fomei PF420DN i troche szpargalow...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •