Witam. Od paru tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem D40stki, niestety często zdarza mi się, że aparat usuwa losowe zdjęcia z karty pamięci. Np. robię pare zdjęć, a za chwilę okazuje się, ich już nie ma, tak jakbym ich wcale nie zrobił... Nie wiem, co może mieć na to wpływ, może to wada oprogramowania akurat w moim modelu? Z góry dziękuję za pomoc!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami