Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    o, dzieki Calme
    to mi sie podoba.

    ad1. ten budynek nie jest ciekawy
    ad2. poziomy mi nie pasowal, jakos tak malo ciekawie sie prezentowalo wtedy... ja lubie jak jest duzo nieba, badz duzo dolu, poprostu jak mi kadr ciazy na ktoras strone.
    ad3. bonusik z nudow, podczas rozmowy z ruqaszem

    dzieki raz jeszcze za wyczerpujaca krytyke.

  2. #12
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    370

    Domyślnie

    super tonacja, kadry też
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  3. #13
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Łukaszu czy to jest ta słynna droga do Chodla ?

  4. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    niee, to jakies 5 km od mojego domu.
    ta miejscowosc to borów.

  5. #15
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    AKTUALIZACJA
    wszystko na pierwszej stronie.

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Legnica/Wrocław
    Posty
    230

    Domyślnie

    Mam podobne spostrzeżenia do Calme, tylko z tą trójką w poziomie to do końca nie wiem; musiałbym zobaczyć. Najbardziej podobają mi się w kolejności 2 (lekko kadrowane)/3 i 4.

  7. #17
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    nr 5 jak dla mnie rewelacja. Dobrze pojechałeś z tą tonacją.

  8. #18

    Domyślnie

    hmm

    świetne tonalnie i klorystyczne, ciche delikatne zdjęcia ALE

    wszystkie kadry mi sie nie podobają ;-/

    tzn nawet fajny jest 2

    wszystkie są poprawne ale nie mają tego czegoś co by mieć mogły

    ech maruda ze mnie
    D750X2 /FM/ dużo gratów

  9. #19
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    hehe, jutro popracujemy nad 'tym czyms'
    pokazesz co i jak

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •