o, dzieki Calme
to mi sie podoba.
ad1. ten budynek nie jest ciekawy
ad2. poziomy mi nie pasowal, jakos tak malo ciekawie sie prezentowalo wtedy... ja lubie jak jest duzo nieba, badz duzo dolu, poprostu jak mi kadr ciazy na ktoras strone.
ad3. bonusik z nudow, podczas rozmowy z ruqaszem
dzieki raz jeszcze za wyczerpujaca krytyke.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami