WItam
W kompie mojej sistry zaowazylem ze ma ona dwie partycje .Jeden 80gb dysk podzielony jest na dwa ,dysk C 20gb NTFS i dysk D 56,7GB FAT32 .Wydaje mi sie ze dysk D powinien byc tez NTFS czy mam racje? Jezeli mam racje to jak to najlatwiej zrobic ,system operacyjny to win XP .
Dziekuje za pomoc
Edit juz wiem jak to zrobic znalazlem w googlach prosze moda o usuniecie posta i przepraszam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami