Witam. Jezeli byl takie watek, to przepraszam, przeszukalem forum, nie znalazlem.
Mam problem z szybkoscia tranferu zdjec na kompa. Czm to jest spowodowane ? Dodam, ze karta Sandisk 2gb ultra II
Wolno zgrywa, wolno otwiera i pokazuje podglad.
Pozdrawiam
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami