Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Filmy profesjonalne????

    Chciałabym was poprosic o wymienie mi profesjonalnych filmow, do portretow znam tylko filmy fuji, nic pozatym a musze napisac o tym sporo. Prosze o pomoc?????

    Z gory dzikuje, pozdrawiam.
    [url=http://ubanimator.comhttp://img218.imageshack.us/img218/1322/userbar169443fq6.gif[/url]

  2. #2

    Domyślnie

    znam te ktore uzywalem czyli NPH i Porta Kodak(big shit)

  3. #3

    Domyślnie

    wejdz na strone B&H, wybierz filmy i przepisuj zywcem zalaczone ich opisy.
    Na przyklad:
    "Ilford 100 delta professional is the world's sharpest ISO 100 speed black-and-white camera film. This exceptional film uses the unique Ilford core-shell crystal technology. 100 delta professional's emulsion allows levels of enlargement never before possible without loss of fine detail. Ilford 100 delta professional gives professional photographers the means to express their vision with crystal clarity. " itp, itd.
    Poza tym - Google, Google, Google.
    Poza tym, co to jest film portretowy?

  4. #4
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    poszukaj watku na forum tym temacie .. miale ze 6 stron.
    wg mnie filmy kolor:fuji nph,nps, npc, reala ze wskazaniem na reale
    z cz-b: ilford fp4 (moj ulubiony) plus cala masa innych .. teraz to juz chyba wiekszosc beda nazywali profi
    ze slajdow - fuji astia slajd zrobiony podobno typowo do fotografii ludzi, agfa rsxII, velvia
    mozna by wymienic jeszcze cala mase neagtywow i slajdow... pytanei co rozumies zprzez slowo profesjonalny

  5. #5

    Domyślnie

    Dziekuje za strone ale nie moge wejsc. No nic i tak dziekuje.
    Najbardziej dziekuje Shakowi za pomoc w pracy, pozdrawiam.
    [url=http://ubanimator.comhttp://img218.imageshack.us/img218/1322/userbar169443fq6.gif[/url]

  6. #6

    Domyślnie

    Arashi20 , na kiedy potrzebujesz dane. Mam coś o filmach ale muszę poszukać.
    Zresztą jak Ci pisali Fuji najlepsze choć czytałem o Agfie (mówimy o profi)
    Agfa PORTRAIT negatyw opracowany specjalnie do zdjęć portretowych.
    Ce****e go lekko przygaszone ,miekkie barwy znakomita reprodukcja koloru skóry.
    Fuji NPL - swiatło sztuczne
    Fuji NPS - światło dzienne - oba specjalne do portretu no i jeszcze NPH
    TAk na już.
    Pozdrawiam.
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

  7. #7

    Domyślnie

    w dia oddanie skóry zdecydowanie kodak. a do innych celów niż fotografowanie ludzi - fuji (velvia 50, 100)
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shakk
    znam te ktore uzywalem czyli NPH i Porta Kodak(big shit)
    nooo nie wiem, ja uzywałem portry i kolorki były bardzo ładne, ziarno również. Kolorki to coprawda kwestia gustu, ale z tym shtem to przesada....

    Ze slajdów zaś stara dobra astia....
    z serca pozdrawiam

    lamP.Art
    http://www.marekwitkowski.info
    "Przedzieram się przez dżunglę życia pomrukując..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •