Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Pierwsze street photo;)

    Jak w temacie, dlatego tez wszelkie uwagi i rady mile widziane
    1)
    2)
    3)
    4)
    60D+ 10-200 f3.5 IS USM|Travelphoto
    Semper in altum

  2. #2

    Domyślnie

    Przede wszystkim mam pytanie, co chciałeś pokazać tymi zdjęciami? Owszem są zdjęcia na ulicy, ale fotografia uliczna nie polega tylko na wyjściu na ulicę i pstryknięciu zdjęcia. Twoje zdjęcia niestety do mnie nie przemawiają.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megazordon Zobacz posta
    Przede wszystkim mam pytanie, co chciałeś pokazać tymi zdjęciami? Owszem są zdjęcia na ulicy, ale fotografia uliczna nie polega tylko na wyjściu na ulicę i pstryknięciu zdjęcia. Twoje zdjęcia niestety do mnie przemawiają.
    Zycie codzienne Jak napisalem nigdy wczesniej nie robilem tego typu zdjec, wiec bardzo poprosze o jakies porady (np. co bys zmienil, pokazal itp.), na pewno sie przydadza
    60D+ 10-200 f3.5 IS USM|Travelphoto
    Semper in altum

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megazordon Zobacz posta
    Twoje zdjęcia niestety do mnie przemawiają.
    I chyba o to chodzi...?
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #6

    Domyślnie

    mz streetphoto opowiada pewna historie. czasem w jednym, czasem w kilku zdjeciach.
    jest czyms wiecej niz strzelaniem fotek przypadkowych obiektow na ulicy, choc
    nie raz na pierwszy rzut oka tak wlasnie wyglada. foty czesto zawieraja pewne niedopowiedzenia,
    wyzwalaja emocje, zmuszaja do refleksji, zastanowienia, czy chocby wzbudzaja ciekawosc
    typu - co sie dalej z tym kims/czyms (temat zdjecia) stalo? skad sie wzial/wzielo.. itp.
    Mam wrazenie, ze dla wielu osob street to przypadkowe zdjecia z chodnika, przerobione zwykle na BW.
    Ktos powiedzial, ze w streecie nie ma zasad. Cos w tym jest.. sa swietne zdjecia streetowe w BW,
    i kolorze, jedne z nich sa ostre inne nie, kompozycja czesto nie trzyma sie przyjetych zasad.. wszystkie
    jednak maja ta 'tresc', ktorej niestety w Twoich zdjeciach mi brakuje (a #3 to juz kwintesencja).
    pozdrawiam
    ArtX.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  7. #7

    Domyślnie

    Technicznie (chociaż trudno się czepiać, bo to street ma być i nie o pierdółki tu chodzi). Ale napisałbym tak:

    1) W sumie ok, trochę za dużo ciemnego na dole
    2) Masakra - w sumie dwie plamy - jasna i ciemna, przy czym zachodzi obawa, że tą ciemną na dole przywali zaraz budynek
    3, 4) No ok, niech będzie

    Merytorycznie:

    1) Chyba przemawia do mnie najbardziej. Taki codzienny obrazek.
    2) Nie widzę żadnej treści.
    3) Nie. Takie coś to zdecydowanie lepiej w kolorze i normalnie. I może dłuższy czas !
    4) Możnaby się doszukać jakiejść kompozycji ze znakami, ale nie tworzy to moim zdaniem ciekawego tematu, ciekawej historii, którą warto opowiedzieć.

    Nie jestem znawcą tej tematyki, ale trochę dane mi było popstrykać już na ulicach i wiem, że nieraz trudno jest o dobry temat. Na pewno poszukujesz - to dobrze, trzeba to kontynuować.

  8. #8

    Domyślnie

    Dzieki wszystkim za odwiedziny i rady, nastepnym razem postaram sie poprawic
    60D+ 10-200 f3.5 IS USM|Travelphoto
    Semper in altum

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat:Napisał Megazordon
    Twoje zdjęcia niestety do mnie przemawiają.
    napisał ekonet_pth
    I chyba o to chodzi...?
    niestety ja rownież nie widze zwiazku ,sorry

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    niestety ja rownież nie widze zwiazku ,sorry
    Przeczytaj uwaznie tekst Megazordona, na poczatku tez nie wiedzialem o co chodzi Ekonet_pth
    60D+ 10-200 f3.5 IS USM|Travelphoto
    Semper in altum

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •