Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: zima [Bitwa]

  1. #41

    Domyślnie

    ok... moja też poszła... choć przyznam że spodziewałem się że praktycznie cały miesiąc będziemy mieli czas na focenie... a tu kiepsko z zimą...

    pozdrawiam

    D90 + SY14/2,8UMC+ N18-55 + N35/1,8 + N50/1,8 + SY85/1,4AE + N70-300VR + SB-600 + grip alpha

    http://www.photoblog.pl/paul27

  2. #42

    Domyślnie

    już 28 stycznia ...........chyba o nas zapomnieli

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  3. #43
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    byłem przez 7 dni w tartach teraz mam już kilka setek fajnych zimowych zdjęć - - przez cały tydzień nie miałem dostępu do komputera a tu takie zawiedzenia - ale teraz może wyślę inną

    jak jechałem miałem +12 st.C w następnym dniu w nocy miałem w -15 st.C śniegu do szaleństwa na stokach tyle ile trzeba

  4. #44
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    przykład:

  5. #45

    Domyślnie

    Kurcze coś przegapiłem? Dwa tygodnie po terminie bitwy a zdjęć ani widu ani słychu. Cholera aż takie marne?
    A taka piękną zimę złapałem.
    Pozdrawiam
    Rafał


  6. #46

    Domyślnie

    Przepraszam za opóźnienie, oczywiście na początku nie obyło się bez wpadki. Ja się teraz tym powinienem zajmować (od kilku dni), a zwyczajnie przeoczyłem, że nieopublikowane są zawody, które powinny być opublikowane juz dawno.

    Jeszcze raz bardzo przepraszam i jak tylko zdobędę wiedzę, jak umieszczać zdjęcia na forumowym serwerze, to zrobię to... czyli mam nadzieję, że najpóźniej jutro.

  7. #47

    Domyślnie

    Jakubs nie ma za co przepraszać, po prostu myślałem, że coś przeoczyłem . Spokojnie czekamy.
    Pozdrawiam
    Rafał


  8. #48
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    ja już nie wiedziałem do kogo pisać .....

    dobrze ze jest już wszystko wyjaśnione ...

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •