Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Urbanowicz Zobacz posta
    Rozumiem. Z rysunku wynika, iż w procesie przeciwstawnym jasno-ciemno nie bierze udziału jakoby "czopek niebieski" (czyli jakoby nie wpływa na L w modelu L*a*b). Czy to błąd na rysunku, czy też jest tak naprawdę?
    Mz. błąd, w innych źródłach widziałem diagramy z połączeniem czopka niebieskiego z neuronem jasny/ciemny
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 16-01-2008 o 15:54

  2. #12

    Domyślnie

    Ja troszeczkę z innej beczki, ale myśle że też pomocnej.
    Jeżeli ktoś chciałby stworzyć swoją własną stronę o zarządzaniu barwą to polecam portal ocom.pl
    Jest to witryna która udostępnia wszystkie do tego potrzebne narzędzia. Szaty graficzne, skrypty, miejsce na stronę, skonfigurowany cms. To wszystko tam już jest.
    Zachęcam do próby

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Jeśli chodzi o polską literaturę, to mogę polecić "Profesjonalne Zarządzanie Barwą, wyd. II", pod którym to pretensjonalnym tytułem kryje się pozycja, będąca tłumaczeniem świetnego "Real World Color Management" Frasera, Murphego i Buntinga (niestety, cholernie droga)
    Dokladnie. Ksiazka jest naprawde bardzo dobra. No i nie jest droga. Jest warta swojej ceny. Tak samo jak 70-200VR

  4. #14
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    527

    Domyślnie

    Fajnie podane: przystępnie i w ojczystym

    "Profile ICC- poradnik dla humanistów, poetów i duszpasterzy"
    http://www.phototrip.pl/porady/profile/profile.html
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  5. #15

    Domyślnie

    czornyj - czy cała ta lista będzie przerabiana na warsztatach które prowadzisz w krakowie? bo jestem zapisany.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    czornyj - czy cała ta lista będzie przerabiana na warsztatach które prowadzisz w krakowie? bo jestem zapisany.
    Po łebkach - czasu jest niewiele, zwykle w czasie jednego spotkania ględzę jakieś 2-3h Ale praktycznie mamy tutaj bibliografię do wykładu

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Dokladnie. Ksiazka jest naprawde bardzo dobra. No i nie jest droga. Jest warta swojej ceny. Tak samo jak 70-200VR
    Tyle, ze niemozliwoscia jest ja kupic
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  8. #18

    Domyślnie

    Ha, stoi u mnie na polce

  9. #19

    Domyślnie

    Ha! U mnie tez juz stoi Co nie zmienia faktu, ze zeby ja kupic trzeba liczyc na cud.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  10. #20

    Domyślnie

    Panowie - czy ktos bylby w stanie wypozyczyc mi ta biblie?
    Chodzi mi oczywiscie o "Profesjonalne Zarządzanie Barwą, wydanie II" wydawnictwa Helion.
    Jesli tak to prosze o PMke.
    DZIEKI!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •