Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Zaziel
    Gość

    Domyślnie A oto Marika :-)

    1.
    2.
    3.

  2. #2
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    fajny wizaz i strasznie sztuczna modelka .. mam pytanie .. ta jasniejsza poswiata wokol ciala to neidociecie tla czy promieniowanie bijace od modelki?? pomysl extra .. ale brak jakicholwiek emocji wyciagnietych z modelki

  3. #3

    Domyślnie

    pomysł wizażowy - dobry
    modelka - aż bije plastikiem i sztucznością - popatrz na 2ke - aż bije po oczach
    ale... jest potencjał - proszę o więcej prób !!!
    boli mnie kolano czasem

  4. #4

    Domyślnie

    Pytanie... czy właśnie tak nei miało być? Przesadzona stylizacja może i miała na celu sprawiać wrażenia sztuczności. Moim zdaniem akurat w tym przypadku taki zarzut jest niepotrzebny. Swoją drogą doczepię sie do nosa modelki na ostatnim zdjeciu... przeszkadza mi, ze stracil swoj ksztalt i zlał sie z twarzą, szczegolnie dlatego, ze dookoła wszystko jest bardzo wyraziste. Na drugim zdjęciu wyszłu bardzo duże te ręce w porównaniu z resztą ciała.
    Czy fotografia jest sztuką? Nie, jest czymś więcej...

  5. #5

    Domyślnie Fajne!

    Woow.. zdjęcia w lubianym przeze mnie stylu. Bardzo fajne i upraszam o więcej

  6. #6
    Zaziel
    Gość

    Domyślnie

    Sesja pod klienta, wiec nie ma tutaj niezamierzonych rzeczy.Modelka bardzo wdzieczna tyle ze czasu nie mielismy na zrobienie na spokojnie tego co zalozylem ze zrobimy.Mysle ze jeszcze kilka razy popracujemy z Marika i nie omieszkamy sie tym pochwalic.Pozdrowki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •