Close

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 132
  1. #11

    Domyślnie

    Człowieku prawie bym wrzodów dostał od tego wyczekiwania. Nareszcie. Dzięki za wspaniały reportarz. Zdjęcia i komentarze - jak przy pierwszej części - SUPER.
    D80 + F70 + N17-55/2.8 DX + N60/2.8 D Macro + N70-300/4-5.6 D + SB 800 + Manfrotto 190 + inne mniej lub bardziej przydatne graty

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Super!
    Nareszcie doczekałem się drugiej części
    Mam jednak jedno ale - wydaje mi się, że część zdjęc jest nieostra - mam nadzieję, że to wina zmniejszania.
    No to teraz siadaj i dzwoń do redakcji
    Adam
    niestety dobrze Ci sie wydaje.. jak mowilem nie mialem statywu, a podstawowym szklem niezbyt jasny 18-200.
    duzo momentow lapanych na ulicy, czesto w biegu, gorki o wschodzie, zachodzie, polar, malo swiatla - to robi swoje. Mimo tych technicznych brakow zdjeciami sie chcialem podzielic, to reportaz a nie fotografia artystyczna :]

    dzieki za wszystkie opinie
    ArtX.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  3. #13

    Domyślnie

    WSPANIAŁE!

    Ahhh... jak miło poczytać jak ktoś robi to co lubi nie patrząc na koszta

    btw. ile kosztował sprzęt który zakupiłeś w HK? tak z ciekawości...
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nivelen Zobacz posta
    WSPANIAŁE!

    Ahhh... jak miło poczytać jak ktoś robi to co lubi nie patrząc na koszta

    btw. ile kosztował sprzęt który zakupiłeś w HK? tak z ciekawości...
    70-200 vr - jakies 4300zl
    35/2 - jakies 650zl

    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar arecki1
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Zachodniopomorskie/Świnoujście
    Posty
    97

    Domyślnie

    Pierwsza część była bardzo dobra. A druga... no cóż... jeszcze lepsza. Mam nadzieje że widzisz przez monitor że klęcze i bije pokłony A poza tym JA TEŻ TAK CHCE !!!! ) Chyba pogonie auto i pojade ale jak wróce to mnie żona prześwięci
    "Nie ma czegoś takiego jak brak snu, jest tylko brak kawy" - David Simmons

  6. #16
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    facet zrobiłeś to o czym większość z nas marzy - powinieneś zostać motywatorem albo zacznij urządzać takie wycieczki i będziesz bogaty zastanów się

  7. #17

    Domyślnie

    Podziwiam was (Ciebie i reszte ekipy) za odwage....nie wiem czy bym sie zdecydowal na taki wyjazd (1) i ew. nie zawrocil do cywilizacji podczas trekow (2). Pelen szacunek No i zazdroszcze wyprawy Swoja droga-jak dlugo przygotowywaliscie sie fizycznie?
    60D+ 10-200 f3.5 IS USM|Travelphoto
    Semper in altum

  8. #18

    Domyślnie

    Piękne dzięki. Nie tak dawno oglądałem Kundum'a - szkoda, że to już nie wróci, a moze kiedyś ...
    NIKON

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sniper88 Zobacz posta
    Podziwiam was (Ciebie i reszte ekipy) za odwage....nie wiem czy bym sie zdecydowal na taki wyjazd (1) i ew. nie zawrocil do cywilizacji podczas trekow (2). Pelen szacunek No i zazdroszcze wyprawy Swoja droga-jak dlugo przygotowywaliscie sie wizycznie?
    kazdy z nas ma za soba juz jakies wieksze wyjazdy podobnego typu, podobnie ogolne wieksze lub mniejsze zaznajomienie z tymi ciut wiekszymi niz normalne gorami

    samo przygotowanie.. ekhem.. ja siedzialem rok w stanach i tylko przybieralem na wadze. po przyjezdzie obrona mgr, krotki wyjazd na lodki i Tybet - kondycja byla raczej srednia nadrabialem dobra psycha choc musze przyznac, ze momentami bylo ciezkawo, szczegolnie gdy wysokosciowka sie dawala we znaki :]

    pozdrawiam
    Art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ArtX Zobacz posta
    70-200 vr - jakies 4300zl
    35/2 - jakies 650zl



    pozostaje mi powtórzyć - super wyjazd, i super zakupy dodatkowo muszę napisać
    Nie sądziłem że aż taka różnica w cenie tam jest hmh... muszę się wybrać do HK kiedyś :P
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •