Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 107
  1. #21

    Domyślnie Białystok+okolica

    Gdyby ktoś z Białegostoku lub bliższych okolic pisał się na zbiorową przesyłkę to mogę zebrać listę.
    Na dzień dzisiejszy, w związku z tym że wysyłka kalendarzy dopiero po 5 stycznia, jeszcze nie składałem zamówienia w imfoto, do końca roku możemy spokojnie zmontować listę.

    Nie wiem czy nie lepiej by było założyć wątku z miastem+okolicą dla tych którzy chętni by byli na większe/zbiorowe przesyłki, niech większe "skupiska" się wpisują pod pasującą lokalizacją , tylko czy nie będzie zbędnego śmietnika?
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  2. #22

    Domyślnie

    W pośpiechu zamówiłem samolubnie jedną sztukę
    Więc jeśli ktoś z Włocka chciałby to piękne wydawnictwo zawiesić u siebie proszę o kontakt na pm.
    Dodam, że przesyłka już opłacona
    pozdrawiam
    ff

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez J@sió Zobacz posta
    Tego nie do końca kumam. Czyli przesyłka Pocztą, priorytetem kosztuje 20 zł + 5 zł za tubę, czyli razem 25 zł, czy w tych 20 zł już jest tuba?
    Tak, czy siak koszty przesyłki rzeczywiście są duże. Również jestem za tym, żeby się skrzyknąć miastami i zrobić hurtową przesyłkę.
    tez czekam na jasne podanie kosztów wysyłki zrozumiałe ze zapakowanej do bezpiecznego transportu -czyli ile
    to ma być ? 20 czy 25 zł przesyłka ?. Cennik PP - moze sie przyda do realnych oblczeń:
    http://www.cennik.poczta.lublin.pl/i...e/k_paczka.php

  4. #24

    Domyślnie

    Jestem chętna Czy ktos z Poznania zamówiłby razem ze mną co by zmniejszyć te okropne koszty przesylki?

  5. #25

    Domyślnie

    Nie mówcie, że nikt z małopolski nie zamawia? Na śląsk i zagłębie też się piszę

  6. #26

    Domyślnie

    że tak się głupio spytam: ten kalendarz ile ma stron nakażdy miesiąc osobna czy jako jedna duża strona.... pzdr. jakoś mnie kusi do kupna...
    Z6, D 7100, D80 + 18-35/1.8 + 24-70/4 s, 85/1.8 s, +50/1.8 af-s +70-300vr +SB900 +....

  7. #27

    Domyślnie

    a kazdy miesiac na osobnej oczywiscie
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  8. #28

    Domyślnie

    Moja znajoma chętnie by kupiła, gdyby na grudzień był jakiś facet, np. Boruc w bokserkach
    D80 + MB-D80 | T 17-50 2,8 | S 70-200 2,8 | SB-800 + klamoty do fot. bezcieniowej

  9. #29

    Domyślnie

    mikkay ja też się piszę na Śląsk. Czyli wysoka cena wysyłki spada już o połowę
    D80 + N18-70 + 55-200 + N50/1.8 + T12-24/4 + Sb600 + dylematy

  10. #30

    Domyślnie

    Jestem z Krakowa. Jeżeli są chętni możemy się umówić.
    Pozdrowienia

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •