Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 107
  1. #11

    Domyślnie

    otóż to!
    odbiór osobisty
    Może Sławek zaproponujesz dogodny termin?

  2. #12

    Domyślnie

    Też bym brata w wawie wysłał do odebrania kalendarza
    Canon EOS RP, Canon RF 24-105mm f4-7.1 STM, Canon RF 50mm f1.8 STM, Canon 85mm F2 Macro STM

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    102

    Domyślnie

    Czy jest ktoś z Dąbrowy Górniczej zamawiający kalendarz lub z Krakowa, bo mam zamiar zamówić jedną sztukę i jednak koszty przesyłki chciałbym zmniejszyć

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    Koszty wysyłki
    - poczta priorytet 20 zł
    - poczta priorytet-pobranie 25 zł
    - kurier 30 zł
    - kurier pobranie 35 zł
    (Kalendarz zabezpieczony przed uszkodzeniem papierową tubą, po zamówieniu kalendarza przez imfoto
    do ceny każdej przesyłki zostanie doliczona cena tuby czyli 5zł)
    Tego nie do końca kumam. Czyli przesyłka Pocztą, priorytetem kosztuje 20 zł + 5 zł za tubę, czyli razem 25 zł, czy w tych 20 zł już jest tuba?
    Tak, czy siak koszty przesyłki rzeczywiście są duże. Również jestem za tym, żeby się skrzyknąć miastami i zrobić hurtową przesyłkę.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qamil_d_dg Zobacz posta
    Czy jest ktoś z Dąbrowy Górniczej zamawiający kalendarz lub z Krakowa, bo mam zamiar zamówić jedną sztukę i jednak koszty przesyłki chciałbym zmniejszyć
    Jeśli nie wypali inny pomysł... Chętnie zamówię z Tobą (poszukamy jeszcze kogoś innego)... Może być Kraków, albo gdzieś na Śląsku.... no i Zagłębiu....

    Ktoś chętny za zbiórkę Kraków/Śląsk ??

  6. #16

    Domyślnie

    Może łodzianie odebrali by w siedzibie NKP?
    Jedna paczka do NKP - koszty do podziału?
    O ile Marta się zgodzi...
    Jakon
    D 300s | N 18-105 | N 35/1.8 |
    |

  7. #17

    Smile

    Zgadzam się z Jakonem, może moglibyśmy odebrać w NKP byłbym za ze względu na oczywistą oczywistość.
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

  8. #18

    Domyślnie

    Mnie też interesuje odbiór osobisty najbardziej, szczególnie że do siedziby firmy Sławka mam dosłownie po drodze z pracy do domu. A co do zbiórki razem pieniędzy, delegacji itp - to raczej jestem przeciwny, bo po pierwsze nie jest to dla mnie wygodne, po drugie wolę osobiście, po trzecie zanim się wszystko zorganizuje.... po czwarte nie sądzę, by te kilkanaście osób z wawy znacząco wpłynęło na ruch u Sławka, a wpaść, zabrać kalendarz i w nogi to "krótka piłka", no chyba, że każdy zacznie gawędzić...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jakon Zobacz posta
    Może łodzianie odebrali by w siedzibie NKP?
    Jedna paczka do NKP - koszty do podziału?
    O ile Marta się zgodzi...
    Ja tez bylbym za tym zeby lodzianie mogli odebrac w siedzibie NKP.
    Pozdrawiam
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  10. #20

    Domyślnie odbiór osobisty :-)

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Rozumiem Sławku, że my (pod)Warszawiacy możemy umówić się na odbiór osobisty? Coby nie zawalić Ci całego tygodnia proponuję dogadać się freelancer'sko, zrobić ściepę i wysłać jednoosobową delegację.
    Mieszkam pod Mińskiem (Targówka) i codziennie jestem w Warszawie na Górczewskiej. Mogę odebrać osobiście i dalej przekazać kolegom z okolicy.
    Kto chętny?
    D600, S12-24 4,5-5,6 / S24-70 2,8 /S50 1.4/ N85 1,8

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •