Close

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 107
  1. #1

    Domyślnie Kalendarza NKP 2008!!! - Sprzedaż

    Z wielką radością ogłaszam rozpoczęcie sprzedaży Kalendarza NKP 2008!!!
    Na początku jednak kilka wyjaśnień.
    Dziękujemy za udział w ankiecie! Pozwolilo nam to na wstepne oszacowanie nakladu Kalendarza (na około 400 szt).
    Mieliśmy jednak caaały szereg trudności związanych z rozpoczęciem wydruku ale suma sumarum udało się wszystko zapiąć na (mam nadzieję, już ostatni) guzik! Mimo, że koszt wydruku poszedł w górę o około 4 razy to cena końcowa pojedyńczej sztuki drgnęła jedynie z szacunkowej 25zł na ostateczną 30zł
    Niestety (ale mam nadzieję, że to nie będzie wielki problem) terminu zakończenia druku i sprzedaży nie da się zakończyć przed Świętami. Obiecany przez drukarnię termin dostarczenia Kalendarza to 5 stycznia 2008 r. i tego dnia planuję rozpocząć wysyłki. Jestem przekonany, że jak już kalendarze pojawią się w imfoto.pl to roześlemy je po świecie w góra dwa dni. W styczniu poczta już nie będzie tak zakorkowana jak obecnie więc dystrybucja mam nadzieję będzie sprawna i szybka. Oczywiście będziemy też wysyłać kalendarze kurierem
    Przepraszam za wszystkie niedogodności i licząc na wyrozumiałość zapraszam na zakupy

    Konkrety:
    Cena kalendarza 30zł
    Format A3 297x420mm
    Objętość 8 kartek
    Papier kreda matowa 200g
    Kolorystyka 1 strona 4=0, reszta 4+4
    Lakier dyspersyjny
    Podkładka kartonowa
    Spiralowanie z zawiszką i wycięciem

    Koszty wysyłki
    - poczta priorytet 20 zł (15zł + 5zł zabezpieczenia)
    - poczta priorytet-pobranie 25 zł (20zł + 5zł zabezpieczenia)
    - kurier 30 zł (25zł + 5zł zabezpieczenia)
    - kurier pobranie 35 zł (35zł + 5zł zabezpieczenia)
    (info z dn. 02.01.2008 Kalendarz miał być zabezpieczony przed uszkodzeniem papierową tubą, ale po obejrzeniu kalendarzy i pierwszych przymiarkach doszedlem do wniosku
    ze z racji baaardzo duzej gramatury uzytego papieru
    NIE DA SIE TYCH KALENDARZY ZAWIJAC I PAKOWAC W KARTONOWE TUBY!!!
    po zwinieciu i wlozeniu do takiej nawet na kilkanascie sekund
    wystepowalo dosc dlugotrwale odksztalcenie
    az boje sie pomyslec co wydarzyloby sie gdyby taki kalendarz polezal w tubie kilka dni transportu??
    100% na scianach mielibysmy rurki zamiast kalendarzy!!
    A skoro nie tuby to co?
    Pojezdzilem po hurtowniach w poszukiwaniu usztywnionych kopert/teczek.
    Kilka udalo mi sie namierzyc ale nie bylo to przekonywujace rozwiazanie :/
    Ostatecznia padlo na rozwiazanie (wbrew pozorom nawet drozsze niz tuby)
    polegajace na pakowaniu kalendarzy do kartonów złożonych na plasko
    z zabezpieczeniem folia pecherzykowa w srodku.
    Mam tylko nadzieje ze nikt nie bedzie oburzony (chocby tak dla zasady) ze nie dostal w tubie
    mimo iz o nich bylo tyle mowy...
    Ale uwierzcie mi... Nie chcielibyscie tego kalendarza nigdzie wieszac po wyjeciu!)


    Dystrybucja:
    imfoto.pl link: http://www.imfoto.pl/index.php?zaw=16&id=1720

    !!! KALENDARZ JEST WYSYŁANY OD DZIŚ (3 stycznia 2008 r.) !!!

    Układ kalendarza:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=43299
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  2. #2

    Domyślnie

    W kwestii formalnej, czy zamówienie mam w imfoto złożyć już teraz, czy może to być po świętach, w okolicach "sylwka"(skoro wysyłka i tak po 5 stycznia)?
    Aha, no i koszt wysyłki, przy jakiej ilości zamówionych kalendarzy się zwiększa?
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  3. #3

    Domyślnie

    termin zlozenia zamowienia w zasadzie nie jest wazny ale wolalbym wczesniej z racji przygotowania wszystkiego co trzeba by pozniej bylo juz tylko sprawnie
    a co do ilosci i kosztow no wlasnie
    pytanie jest ile tych kalendarzy wejdzie do jednej tuby
    Mysle ze do 5szt max ale to musze sprawdzic...
    Wieksze ilosci niz 5szt bede wysylal jakos inaczej
    pewnie w kartonach
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Jeszcze kwestia wagi, chyba że przewidziałeś ogólne możliwości wagowe jednej tuby
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  5. #5

    Domyślnie

    to nie powinno byc strasznie ciezkie
    damy rade jakos
    a kuriera mam do 30kg w tej samej cenie jak coś )
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Dystrybucją na Podlasie raczej nie będę się zajmował, więc w 30kg się zmieszczę zamawiając 2 sztuki choć jeśli znajdzie się kilku forumowiczów ze mojego mestecka chętnych na wspólną wysyłkę to możemy się zgadać, co by zminimalizować koszty .
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  7. #7

    Domyślnie

    No no kalendarz 1 klasa, tylko moim zdaniem koszty wysyłki za wysokie jak na Pocztę Polską...

  8. #8

    Domyślnie

    Koszt przy jednym egzemplarzu jest dość duży... Przykład: kilka osób z Krakowa zamawia paczkę, wpłaca na konto określoną kasę, do chętnego: zasłużonego użytkownika/moda idzie paka z odpowiednią ilością kalendarzy.. następnie zajmujemy się dystrybucją we własnym zakresie... Dajmy na to 15 osób z Kraka: kurier 30zł, wychodzi 32zł za egzemplarz. 50% ceny w przypadku wysyłki kurierem.

    Jeśli się nie uda... trudno. Choć cena urosła, napisałem, że biorę to biorę.

  9. #9

    Domyślnie

    A czy mozna w jakikolwiek sposob zaplacic karta kredytowa, lub tez przelew PayPal? A no i jeszcze mniej wazna kwestia, czy jest mozliwosc wysylki za granice (UK) koszt nie gra tutaj roli.
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  10. #10

    Domyślnie

    Rozumiem Sławku, że my (pod)Warszawiacy możemy umówić się na odbiór osobisty? Coby nie zawalić Ci całego tygodnia proponuję dogadać się freelancer'sko, zrobić ściepę i wysłać jednoosobową delegację.

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •