Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 60

Wątek: Polarek - jaki?

  1. #31

    Domyślnie

    Jedynkę i trójkę już możesz odrzucić bo to są chińskie pomysły...

    ta hoya to jaka? Zwykła zielona czy jakaś HMC? Hoye są OK ale to jak czyści się te filtry potrafi człowieka doprowadzić do nerwicy... ostatnio Hoyę HMC zniszczyłem i nie tęsknię za nią...

    Zobacz jeszcze na filtry Marumi
    Ostatnio edytowane przez kronos28 ; 02-01-2008 o 18:58
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  2. #32

    Domyślnie

    B+W lub Hoye (tu należy się określić jaką HOYĘ są takie za 100 i takie za ponad 200 ) lub Marumi
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzPPP Zobacz posta
    B+W lub Hoye (tu należy się określić jaką HOYĘ są takie za 100 i takie za ponad 200 ) lub Marumi
    https://www.foto-net.pl/sklep/pokaz_karte.php?idt=12180
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  4. #34

    Domyślnie

    jezeli nie zmieniasz obiektywow jak rekawiczek, to ewidentnie polecam dolozyc do B+W !! jedne z lepszych, a osobiscie polece Marumi bo sam uzywam/lem
    emeryt

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez giziol Zobacz posta
    jezeli nie zmieniasz obiektywow jak rekawiczek, to ewidentnie polecam dolozyc do B+W !! jedne z lepszych, a osobiscie polece Marumi bo sam uzywam/lem
    https://www.foto-net.pl/sklep/pokaz_karte.php?idt=16756

    dokładnie ten... będzie lepszy?
    A obiektywów nie zmieniam mam na razie jeden, teraz będzie drugi SIGMA 70-300 DG APO MAKRO, i do tego chce polara, no i od razu do aktualnego Nikkor 28-80, co ma tą samą średnicę co sigma.
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  6. #36

    Domyślnie

    Mam Hoyę czarną i Marumi WPC UV i polarek. Z Marumi jestem bardziej zadowolony bo łatwiej wyczyścić.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  7. #37

    Domyślnie

    czyli krótko mówiac jaki polecacie polar na 72 mm Marumi, trochę drogi znalazłem jakieś 290 zł ma ktoś link na tańszy sklepik,
    czy może jedna Hoya.... proszę o pomoc ....
    D700 + MBD10 | N24-70/2.8; N50/1.8; 70-300 VR | S 10-20 ; T90 Di Macro | SB-600 | Sherpa 600R + klamotki

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LOGODTP Zobacz posta
    czyli krótko mówiac jaki polecacie polar na 72 mm Marumi, trochę drogi znalazłem jakieś 290 zł ma ktoś link na tańszy sklepik,
    czy może jedna Hoya.... proszę o pomoc ....
    Z braku czasu nie czytałem wcześniejszych wywodów- oprócz powyższego sklepu zadzwoń do http://www.raysfoto.pl/ i http://www.pstryk.com.pl/ Ceny mają zbliżone, ale może jakiś rabacik uda Ci się wytargować. Ja wybrałem Marumi zamiast B&W, z tego względu, że B&W w wersji slim nie jest filtrem dwugwintowym, więc nici z używania Cokin-a, a i cena jest zaporowa- wersja slim na gwint 67, to wydatek rzędu 370 zł, a 72 to już 400-420 zł .

    T_P_

    edit- oczywiście jeżeli ktoś ma zamiar używać polarka i Cokina jednocześnie .
    Ostatnio edytowane przez T_P_ ; 15-01-2008 o 21:51
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  9. #39

    Domyślnie

    Z braku czasu nie czytałem wcześniejszych wywodów- oprócz powyższego sklepu zadzwoń do http://www.raysfoto.pl/ i http://www.pstryk.com.pl/
    byłem na pstryku Hoya ok 250 a Marumi 299 zł... tanio to to nie jest nie spotkaliscie gdzieś taniej...
    poza niepewnym źródłem alledrogo
    D700 + MBD10 | N24-70/2.8; N50/1.8; 70-300 VR | S 10-20 ; T90 Di Macro | SB-600 | Sherpa 600R + klamotki

  10. #40

    Domyślnie

    spotkaliśmy się - kolega giziol
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •