podoba mi się!
fajny klimat ma to zdjęcie.
Szukaj
podoba mi się!
fajny klimat ma to zdjęcie.
D80|18-70|50/1.8
Pozdrawiam, Dr. Evil.
Jest prawda w tym standardzie, wspomniał to autor. Taki kadr uważam za bardzo interesujące rozwiązanie. Zaciekawia, zatrzymuje na dłużej, no i mnie zmusił do poparcia. Pozdrawiam.
ciekawie wyszło
Nikon D2X 10-20 sigma / 17-55 nikkor / 80-200 AF-S nikkor / 50 nikkor / 105 micro nikkor / sb800 / kabel SC-29 braket do montowania lampy na pion graty manfrotto i system cokin - fajne zdjecie tez
Nikon jest super.Potrafi nawet brawurowo zasugerować.że model myśli.
Skontaktuj się z nami