Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Pudzian

  1. #11

    Domyślnie

    podoba mi się!
    fajny klimat ma to zdjęcie.
    D80|18-70|50/1.8
    Pozdrawiam, Dr. Evil.

  2. #12

    Domyślnie

    Jest prawda w tym standardzie, wspomniał to autor. Taki kadr uważam za bardzo interesujące rozwiązanie. Zaciekawia, zatrzymuje na dłużej, no i mnie zmusił do poparcia. Pozdrawiam.

  3. #13

    Domyślnie

    Dobre
    zdjęcie życia jeszcze przede mną

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Nikon D2X 10-20 sigma / 17-55 nikkor / 80-200 AF-S nikkor / 50 nikkor / 105 micro nikkor / sb800 / kabel SC-29 braket do montowania lampy na pion graty manfrotto i system cokin - fajne zdjecie tez

  6. #16

    Domyślnie

    Nikon jest super.Potrafi nawet brawurowo zasugerować.że model myśli.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •