Witam
Jestem tu nowy i mam może troche dziwne pytanie ale słyszałem że używając konwerterów można oszukać AF. Wiem że na pewno jest to możliwe w Canonach. Chodzi o to że jak założę konwerter na puszke to mam dwa razy mniej światła i AF wtedy nie działa. Podobno mozna zakleić któres ze styków żeby puszka nie odbierała informacji o słabym świetle. Czy ktos z was wie cos na ten temat, czy jest to w ogóle możliwe i ewentualnie które styki zakleić??
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami