Wiem, ze pewnie część forumowiczów może się obrazić za takie pytanie na tym forum ale musze je zadać. Tak więc, chciałbym kupić Nikona D50 jednak póki co nie mam jeszcze finansów na ten aparat. Na razie starczyłoby mi kasy na Canona EOS 300D. I tu moje pytanie: czy warto czasowo kupić ten aparat? Czy może ktoś miał do czynienia z tymi modelami i może powiedzieć czy różnica jest znaczna między 300D a D50? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami