Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wizjer D50 - problem

    W wizjerze zaczęły się pojawiać różne znaczki np. świecą wszystkie pola jako aktywne dla Af, albo nr przesłony to niepełne 8 jakby wizjer, a raczej wyświetlacz w wizjerze zaczął wariować - czy ktoś tak miał - pomocy - zrobiłem reset przyciskiem na spodzie obudowy i dalej to samo - zmieniałem baterię , obiektyw - to samo . Prosze o poradę czy pozostał mi tylko serwis czy może ktoś ma podobny problem z D50.
    "Dico tibi verum, libertas optima rerum;
    Nunquam servili sub nexu vivito, fili."

  2. #2

    Domyślnie

    ja bym zalecal serwis - niestety
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba niestety tylko to pozostaje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •