W wizjerze zaczęły się pojawiać różne znaczki np. świecą wszystkie pola jako aktywne dla Af, albo nr przesłony to niepełne 8 jakby wizjer, a raczej wyświetlacz w wizjerze zaczął wariować - czy ktoś tak miał - pomocy - zrobiłem reset przyciskiem na spodzie obudowy i dalej to samo - zmieniałem baterię , obiektyw - to samo . Prosze o poradę czy pozostał mi tylko serwis czy może ktoś ma podobny problem z D50.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami