Witajcie![]()
Mam pytanie czy wie może ktoś czy w nikonie d40x jet Autobracketing? w niektórych sklepach internetowych zaznaczają ze aparat posiada takową funkcje. Ale nie jestem pewien czy mam im ufać![]()
Z góry dziękuje za odpowiedz.
Szukaj
Witajcie![]()
Mam pytanie czy wie może ktoś czy w nikonie d40x jet Autobracketing? w niektórych sklepach internetowych zaznaczają ze aparat posiada takową funkcje. Ale nie jestem pewien czy mam im ufać![]()
Z góry dziękuje za odpowiedz.
nie, ten aparat nie ma tej funkcji.
Brak takiej funkcji. Wątek do zamknięcia. Było juz w http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=42860
wiem ze byl juz ten watek ale jak widzisz z modelem bez xdziekuje za odpowiedz
Skontaktuj się z nami