jak jest założona lampa zewnętzna jednak nie włączona to po nacisnięciu tego przycisku podnosi się lampa wbudowana i udarza w tą zewnetrzną (tak to jest ja ma sie skleroze i próbuje ustawic siłe błysku przy wyłączonej lampie),
da się to tak ustawić aby lampa się nie podniosła a przycisk działał tylko jako korekta błysku tzn. jak lampa zewnętrzna będzie wyłaczona to nie będzie w ogóle działał
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami