Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 97 z 97
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinio Zobacz posta
    A może znacie jakąś sensowną alternatywę (podobna funkcjonalność) tylko ze świecącą sygnalizacją?
    tak, mam dwie BC 700 ale mam tez to http://allegro.pl/item320952504_4_ka...erwawa_pl.html
    i polecam - tez ma funkcje rozładowania i w wielu wypadkach sprawdza sie lepiej niz bc700 - na kiedy ładuje baterie w nocy w hotelu - mało że są diody swiecace przy kazdej celi czerwono/zolto/zielono to dodatkowo po naładowaniu kazdego ogniwa jest emitoanych 5 delikatnych sygnałów dzwiekowych - bardzo przydatne bo czasem oglada sie tv czy nawet oko przymyka a w kolejce czekaja jeszcze aku do naładowania...

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinio Zobacz posta
    Faktycznie MH-C9000 jest spora. Parametry są wyświetlane jednego akumulatora, ale czy statusy naładowania też tylko jednego aktualnie wybranego? Jeśli tak,to porażka.
    Spokojnie. Są wyświetlane parametry wszystkich akumulatorów, ale nie jednocześnie. Poprostu co kilka sekund zmieniają się dane na kolejny akumulator. Jesli chce się dowiedzieć więcej danych o danym akumulatorku, to wciska się przycisk slot i za każdym wciśnięciem podawana jest inna wartość np prąd ładowania, pojemność itp. Po naładowaniu danego paluszka pojawia się na wyświetlaczu napis DONE.
    A co do wyświetlacza to w nocy robi mi on za nocną lampkę trochę daje czadu i nieraz poprostu zakrywam wyświetlacz by można było spać spokojnie.
    De czy'sta + szkliwo

  3. #93

    Domyślnie

    A czy ktoś już używał GP ReCyko? Przymierzam się do zakupu ładowarki i akumulatorków do SB600, cena jest jak dla mnie przystępna. Jak jest z tym efektem samorozładowania? Czy to rzeczywiście prawda? Ktoś testował te akumulatorki i mógłby je polecić? Jak długo trzymają te baterie, bo jakoś nie widziałem pojemności większyc niż 2100mAh?

  4. #94

    Domyślnie Odp: AA vs Eneloop, Recyko

    mam info od kumpla siedzącego "w branzy", że Eneloopy od GP Recyko różnią się jedynie naklejką - są robione w tej samej fabryce

  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz Zobacz posta
    ja kupilem wszystki rodzaje enelopy, gp recyklo, varty i panasoniki naladowalem wszystkie od nowosci panasoniki potrzbowaly 500 mha reszta po 800 , teraz bede ostro testowal jak skoncze wylonie zwycięzce
    Jakie wnioski po dwóch sezonach?
    Canon 200/2 to jedyna rzecz która mnie trzyma przed przejściem na d700, brak sensownego FF w canonie to jakiś ponury żart.

  6. #96

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonthyc Zobacz posta
    A czy ktoś już używał GP ReCyko? Przymierzam się do zakupu ładowarki i akumulatorków do SB600, cena jest jak dla mnie przystępna. Jak jest z tym efektem samorozładowania? Czy to rzeczywiście prawda? Ktoś testował te akumulatorki i mógłby je polecić? Jak długo trzymają te baterie, bo jakoś nie widziałem pojemności większyc niż 2100mAh?
    Są słabsze od Enelopów, jakoś tak subiektywnie stwierdzam. Mam 2 x4 sztuki Recyrko oraz 2x4 szt Enelop.
    Enelopy to rewelacyjne ogniwa (po półtora roku eksploatacji) lecz nie przesadzajmy z bajkami, że moga sobie leżakować i nie tracą na pojemności.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #97

    Domyślnie

    Co do MH-C9000...
    Podświetlenie przeraźliwie mocne, porównanie do lampki nocnej trafione ale ja nie lubię spać przy zapalonym świetle więc muszę czymś przysłaniać, pewnie kiedyś przykleję kolorową folię. Sprawdzenie w nocy stanu naładowania akumulatorków wiąże się ze spojrzeniem w tą nocną lampkę po uprzednim wzięciu jej do reki więc rozbudza. Piszczenie występuje w zasilaczu tylko gdy ładowarka nie ma w sobie akumulatorków tzn jest nieużywana a wtedy zasilacz można przecież... odłączyć od prądu.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •