Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: trochę kalorii

  1. #1

    Wink trochę kalorii

    fotki nie-studyjne


  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    mnie jasność razi ale smaczku narobiłeś ;p
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    to ciacho z marchewką było po prostu mordujące... babeczki też niezgorsze... jasność celowa - jakoś tak mi pasiło.

    Jak ktoś ma ochotę to Raddison Szczecin... zaprasza

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fragles Zobacz posta
    to ciacho z marchewką było po prostu mordujące... babeczki też niezgorsze... jasność celowa - jakoś tak mi pasiło.

    Jak ktoś ma ochotę to Raddison Szczecin... zaprasza
    Nie każ mi iśc do sklepu po słodkości
    A co do jasności to wiem że zamierzona
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Ja Ci wcale nie każę, ale wiesz... dobre ciacho nie jest złe...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fragles Zobacz posta
    Ja Ci wcale nie każę, ale wiesz... dobre ciacho nie jest złe...
    wiem wiem, zawsze mogę pojechać do mojego Ciacha ;]
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Super!! A środkowe jeszcze lepsze!

  9. #9

    Domyślnie

    Od ciastek się tyje, ja tyje ale jem.


    Kolorki ładneee...



    pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Kurde,a wpadłby który z "napojem" jakimś...a tu nie...ciasteczka i jeszcze przy.....przepalone.
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •