Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet_pth Zobacz posta
    To zapraszam do Wrocławia, obejrzeć tereny, gdzie miało być EXPO. Podobna rozpierducha, przecież...
    we wroclawiu bylem raz i moja noga juz tam nie postanie takiego syfu nie widzialem jeszcze nigdzie

    ps.niemiej do mnie zalu za takie slowa co do twojego miasta ale tak to odczulem a bylem tam ledwo 4 godziny

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MajaS Zobacz posta
    w ułamku sekundy oglądając dalej... dopadła mnie trwoga i cicho do siebie rzekłam... o k...
    Z tego, co pisze MajaS, wynika, że to trwoga oglądała te zdjęcia (gramatyka).
    Bardzo fajne zdjęcia, Januszu. Ładnie wypracowane tonalnie. Jedynie peron widziany z góry nieco się chyli w jedną stronę - do wyprostowania.
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #23

    Domyślnie

    Extra reportaż! Dobra robota harb

    ps. Na pociesznie powiem że w Wawie jest tak samo Jestem optymistą i wierzę że się wyrobią z tymi budowamiA my będziemy mieli okazję robić tam zdjęcia podczas meczy

  4. #24

    Domyślnie

    Świetny pomysł i dobre wykonanie.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #25

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjęcia. A ich zawartość... przerażąjąca...

  6. #26

    Talking

    Ten teren będzie w tydzień uprzątnięty. Gorzej z infrastrukturą, która praktycznie nie istnieje. Doprowadzić drogę, wybudować nowy peron, no i hala.
    Wg mnie zdarzymy
    No ktoś musi być optymistą
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  7. #27

    Domyślnie

    Taaaa...

    Ja wogóle myślę że to wszystko przez Harb'a - to on się wybrał w jesienną porę robić zdjęcia, jakby tak latem tam zajechał wszystko wyglądałoby o niebo lepiej - a teraz światło nie takie (brak mu poprostu umiejętności foto).
    Do tego jeszcze pewno w PSie podłubał żeby to wszystko ubrudzić i dziur w drodze dorobić - a i pracowników, koparki, dźwigi wyciął. No przecież to widać

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet_pth Zobacz posta
    Z tego, co pisze MajaS, wynika, że to trwoga oglądała te zdjęcia (gramatyka).
    Przepraszam za błędy gramatyczne; jeszcze raz i wylecę z forum?
    Temat tak dobrze sfotografowany, że mam nadzieję pomógł Wam mnie zrozumieć.


    Maja
    Pozdrawiam
    Maja

  9. #29

    Domyślnie

    Janusz bardzo dobry reportaz - brawo i gratuluje.
    Oczywiscie nota najwyzsza - 5.
    Pozdro.......
    Czlowiek rodzi sie madry,pozniej idzie do szkoly,cale zycie sie uczy i umiera glupi.

  10. #30

    Domyślnie

    E tam... sami pesymiści. Czyli jak to 99% Polaków
    Ja tam bym trzymał te zdjątka, żeby kiedyś dzieciakom pokazać.
    Osobiście ja uważam że zdążymy... może i na ostatnią chwilę, ale to będą piękne mistrzostwa.

    Budowa stadionu to kwestia maksymalnie dwóch lat... o pieniądze bym się nie bał, bo jak ich nie będzie to czy u władzy będzie Kaczor, Kwachu, Doniu, Endrju czy inny Pawlak, tradycyjne zwalanie na poprzednią ekipę nie przejdzie. Poza tym oddanie Euro Włochom byłoby strzałem w tył głowy dla każdego szacownego polityka, nie mówiąc już o anihilacji centrum Warszawy... przynajmniej kibole by się na jakiś czas pogodzili . Niestety nie da się dostać euro i za pstryknięciem palcami następnego dnia ruszyć z budową...

    Kiedyś robiłem sobie na spacerku w pobliskiej miejscowości Jedlina zdjęcia starego kościoła protestanckiego, który miejscowy proboszcz podniósł z totalnej ruiny. Nowy dach (który się wcześniej zapadł do środka), remont kapitalny wieży, elewacje, okna (które zostały razem z konstrukcją wyniesione na złom)... w środku do dziś są gołe cegły, ale z zewnątrz wygląda to całkiem ładnie. Tak sobie pomyślałem... gdyby zrobić reportażyk kilka lat wcześniej. Zestawienie mogłoby być szokiem.

    Także... czekam na takie zestawionko w 2012

    Będzie pięknie

    <P.S. od kilku dni nic nie piłem, nic nie wąchałem, nic nie jarałem... psychiatra powiedział mi, żebym nie tracił jego czasu a przed użyciem aspirynki (grypa) zapoznałem się z ulotką i skonsultowałem się z lekarzem bądź farmaceutą... w lustrze widzę że za klawiaturą nie siedzi guru polskich optymistów Donaldinio (polak optymista... oksymorony ???), a świadectwo moralności mam ważne do końca marca przyszłego roku>

    To tak gwoli wyjaśnienia...
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •