Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87
  1. #11

    Domyślnie

    To ze sie nic nie robi to nawet nie jest najwieksza niespodzianka,ale ze takie miejsca jeszcze sa to mnie troszke zasmucilo.Oczywiscie czekam na kolejne odslony

    Pozdrawiam
    Pawel

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    dokladnie z takim zamiarem tam poszedłem !!!
    Janusz.... Jestem zły na siebie, że nie wybrałem się tam z Tobą

    Reportaż wyszedł Ci super. Jak może już słyszałeś, alternatywą dla Polski&Ukrainy, jest odsprzedanie EURO 2012 dla Włoch. I ciekawe, czy tak się nie skończy.
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mjr Zobacz posta

    Reportaż wyszedł Ci super. Jak może już słyszałeś, alternatywą dla Polski&Ukrainy, jest odsprzedanie EURO 2012 dla Włoch. I ciekawe, czy tak się nie skończy.
    ...ale była by kicha...
    czekam na ciąg dalszy reportażu, mam jednak nikłą nadzieję, że do takiej sytuacji /z Włochami/ nie dojdzie i pokażesz nam w następnej odsłonie jakieś prace, na wstępie to będą chyba "porządkowe"


    Maja
    Pozdrawiam
    Maja

  4. #14

    Domyślnie

    napisał mjr
    Janusz.... Jestem zły na siebie, że nie wybrałem się tam z Tobą
    nic Ci nie mowiłem ze idę ,choć z takim zamiarem nosiłem się już od jakiegoś czasu

    natomiast Maja ma rację !!! byłby to straszny obciach gdyby włosi miełi to przejąć

  5. #15
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    bylby to swietny argument by nie przyznac wiecej polsce swiatowej imprezy
    reportaz super .. stadion jak malowany a wlasciwie

  6. #16

    Domyślnie

    Bardzo dobry reportaz..niestety mozna sie usmiechac, ale tak naprawde to smutne i przykre..poki co spokoj i myslenie: "jakos to bedzie", pozniej panika i "pospolite ruszenie"..chyba, ze nam to zabiora
    Czesc, Serwus, Strzalka, Witka, Siema, Elo, Hej, Jak tam? - mowi Rafał

  7. #17

    Domyślnie

    Reportaż jest bardzo dobry, gdyż uwidacznia obawy wielu polaków odnośnie organizacji przez Nas Euro 2012. Zirytowało mnie jednak sformułowanie "dzień dzisiejszy", którego nie znoszę.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  8. #18

    Domyślnie

    Podoba mi się... super Harb to zrobiłeś. Trzymajmy kciuku by powstała tam Baltic Arena...

    PS Podoba mi się 7. Nawet jako samo zdjęcie by się obroniła. Lubię takie klimaty

    pozdrawiam

  9. #19

    Domyślnie

    te zdjecia sa super normalnie polska rzeczywictosc takiego chlewu to juz dlugo nie widzialem ale jak juz to widze to rzygac mi sie chce.ci ktorzy przyznali nam to euro to popelnili najwiekszy blad swojego zycia przecierz zalatwienie spraw zwiazane z biurokracja potrwaja do 2012 albo i lepiej a gdzie tu ma ruszyc budowa.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gargamel06 Zobacz posta
    te zdjecia sa super, normalnie polska rzeczywistość, takiego chlewu to już długo nie widzialem, ale jak już to widzę, to rzygać mi sie chce. Ci, którzy przyznali nam to euro, to popełnili największy błąd swojego życia; przecież załatwienie spraw związanych z biurokracją potrwa do 2012 albo i lepiej, a gdzie tu ma ruszyć budowa.
    To zapraszam do Wrocławia, obejrzeć tereny, gdzie miało być EXPO. Podobna rozpierducha, przecież...
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •