co sie stanie jak wloze film z zaklejonym DX do F55, albo F65??
Szukaj
co sie stanie jak wloze film z zaklejonym DX do F55, albo F65??
Pozdrawiam Wlodek
D70/18-70/ 50mm f1.8/tamron 90mm macro/sigma70-300mm f4-5.6 APO Macro Super/SB600/ i takie tam różne klamoty
Nie odczyta ISO![]()
A na poważnie to wydaję mi się że, ustawi najniższe ISO jakie jest dostępne.
Ale, mogę się mylić.
D70 Sebastian Grodzicki
Skype "groseb"
gg 1519367
wlasnie chodzi mi o to jakie iso ustawi....
Pozdrawiam Wlodek
D70/18-70/ 50mm f1.8/tamron 90mm macro/sigma70-300mm f4-5.6 APO Macro Super/SB600/ i takie tam różne klamoty
Mylisz się.ustawi najniższe ISO jakie jest dostępne.
Ale, mogę się mylić.
Ustawi domyślnie ISO 100
aha, dziekuje, tzn ze nie da sie naswietlac setki jak np dwusetki.......![]()
Pozdrawiam Wlodek
D70/18-70/ 50mm f1.8/tamron 90mm macro/sigma70-300mm f4-5.6 APO Macro Super/SB600/ i takie tam różne klamoty
Domyślam się, że chodzi Ci o ręczne ustawianie wartości ISO. W F55 i F65 nie ma takiej opcji. Można próbować oszukać aparat przez zmianę kodu DX na rolce![]()
można ale nie przez dosłowną zmianę iso, z resztą było na forum
dajesz do przepakowania w zakładzie film do starej kasetki (z tych rozbieralnych) z iso 200 i już![]()
Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death
EV
Mozna kupić nalepki z kodem DX.Zamieszczone przez sinner
Pozdrawiam:
Andrzej
Skontaktuj się z nami