Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie lamerskie pytanie

    co sie stanie jak wloze film z zaklejonym DX do F55, albo F65??
    Pozdrawiam Wlodek
    D70/18-70/ 50mm f1.8/tamron 90mm macro/sigma70-300mm f4-5.6 APO Macro Super/SB600/ i takie tam różne klamoty

  2. #2

    Domyślnie

    Nie odczyta ISO
    A na poważnie to wydaję mi się że, ustawi najniższe ISO jakie jest dostępne.
    Ale, mogę się mylić.
    D70 Sebastian Grodzicki
    Skype "groseb"
    gg 1519367

  3. #3

    Domyślnie

    wlasnie chodzi mi o to jakie iso ustawi....
    Pozdrawiam Wlodek
    D70/18-70/ 50mm f1.8/tamron 90mm macro/sigma70-300mm f4-5.6 APO Macro Super/SB600/ i takie tam różne klamoty

  4. #4

    Domyślnie

    ustawi najniższe ISO jakie jest dostępne.
    Ale, mogę się mylić.
    Mylisz się.
    Ustawi domyślnie ISO 100

  5. #5

    Domyślnie

    aha, dziekuje, tzn ze nie da sie naswietlac setki jak np dwusetki.......
    Pozdrawiam Wlodek
    D70/18-70/ 50mm f1.8/tamron 90mm macro/sigma70-300mm f4-5.6 APO Macro Super/SB600/ i takie tam różne klamoty

  6. #6

    Domyślnie

    Domyślam się, że chodzi Ci o ręczne ustawianie wartości ISO. W F55 i F65 nie ma takiej opcji. Można próbować oszukać aparat przez zmianę kodu DX na rolce

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 755

    Domyślnie

    można ale nie przez dosłowną zmianę iso, z resztą było na forum

  8. #8

    Domyślnie

    dajesz do przepakowania w zakładzie film do starej kasetki (z tych rozbieralnych) z iso 200 i już
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 755

    Domyślnie

    EV

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sinner
    dajesz do przepakowania w zakładzie film do starej kasetki (z tych rozbieralnych) z iso 200 i już
    Mozna kupić nalepki z kodem DX.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •