Close

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 125 z 125
  1. #121

    Domyślnie

    Daaa, moje mają dwa lata i dalej ładuję je, jak sobie o nich przypomnę ;o) Chyba tylko raz udało mi się je rozładować tak, że lampa protestowała.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  2. #122

    Domyślnie

    Potwierdzam opinię poprzedniów o SE - doskonałe.

  3. #123

    Domyślnie

    Nie no, eneloop to są totalnie przełomowe akumulatory. Nie zdarzyło mi się jeszcze kląć pod nosem jak włożyłam je do aparatu, po tym jak leżały długo w szafie, bo zawsze były naładowane. Przy Pentagramach myślałam że mnie trafi: rozładowane od używanie, nieużywania, zimna...masakra. Poza tym można je ładować w dowolnej ładowarce, to też jest cenne, bo na wyjazdy zwykle zapominam mojej. Najtaniej wychodzi zamówić je na hurt.com.pl, bo to hurtownia.

  4. #124

    Domyślnie

    Ja także używam eneloopów. Są świetne. Używam ich wraz z super ładowarką Techno Line BC-900, która posiada możliwość ładowania i rozładowywania każdego ogniwa z osobna różnymi napięciami w tym samym czasie niezależnie od siebie.
    Taki komplet każdy powinien mieć
    Nikon L20 + MB-D10 + SB-900 + C17-40
    Nigdy nie oceniaj człowieka po kilku postach z forum bo będziesz nikim

  5. #125

    Domyślnie

    Zamiast BC900 można trochę zaoszczędzić i kupić BC700, albo inną ładowarkę procesorową z odzielnymi kanałami i regulowanym prądem ładowania.
    Oprócz Eneloopów polecam też Panasonic Infinium. Praktycznie to samo.
    D7200+D90+N10-24+N18-105VR+N70-300VR+S17-50+S50-150+N35+N85+N105+J135+T200, SB800 i parę drobiazgów

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •