Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Psychologiczny auto portret

    Psychologiczny auto portret

    D7000
    N 35 1.8 DX l T 12-24 4 l T

  2. #2

    Domyślnie

    niezły colage... ale nie do końca mi podchodzi - te linie wysokiego napięcia przeszkadzają w odbiorze, butelka spoko - ale krzywo stoi
    boli mnie kolano czasem

  3. #3

    Domyślnie

    Old Smuggler to chyba najlepszy łiskacz w swej cenie (40PLN). Wg mnie (i nie tylko) lepszy od Jasia Wędrowniczka z czerwoną kartką. Na Słowacji jest jeszcze tańsza (33-34PLN)... Jedynie w tak niskiej cenie przyzwoity jest jeszcze tylko Passport Scotch. W tym kontekście nie bardzo rozumiem wyraz dezaprobaty na twej twarzy. Mogę interpretować to następująco:
    - butelka jest już pusta - to faktycznie nieszczęście, ale wypadałoby to jakoś wyraźniej pokazać
    - nie znosisz scotch whisky - nie martw się, to przechodzi z wiekiem

  4. #4

    Domyślnie

    Czornyj, on sie krzywi przy butelce Zywca, ktora oddziela go od ulubioonej szkockiej
    Pozdrawiam, Lolas

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lolas
    Czornyj, on sie krzywi przy butelce Zywca, ktora oddziela go od ulubioonej szkockiej
    Masz rację - teraz wszystko stało się jasne. Rodzime lobby producentów piwska i gorzały nakłania rząd, by ten nakładał wyższą akcyzę na alkohole kolorowe i tym samym ogranicza nam do nich szerszy dostęp. Ja również podejrzewam istnienie tego spisku i jest mi on równie wstrętny!!!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    - nie znosisz scotch whisky - nie martw się, to przechodzi z wiekiem
    Tudziez nigdy, jesli sie zasmakowalo w Bourbonie.. Szkocka smakuje jak jakies syntetyczne siki...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  7. #7

    Domyślnie

    hmmm Bourbon, Whiskey... śjakoś nic mi nie podchodzi - chociaż nie wiem czy piłem Bourbona - może jakaś nazwa bliższa ?
    boli mnie kolano czasem

  8. #8

    Domyślnie

    Jim Beam, Wild Turkey
    Cytat Zamieszczone przez stig
    Tudziez nigdy, jesli sie zasmakowalo w Bourbonie.. Szkocka smakuje jak jakies syntetyczne siki...
    Zależy jaka Szkocka i jaki Bourbon. W smaku np. Chivas Regall trudno dopatrzyć się syntetycznej nuty...

  9. #9

    Domyślnie

    dobra kunieć gadania o trunkach bo bede musial temat zamknąć tudzież do cafe nikon wywalić
    boli mnie kolano czasem

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goldie77
    hmmm Bourbon, Whiskey... śjakoś nic mi nie podchodzi - chociaż nie wiem czy piłem Bourbona - może jakaś nazwa bliższa ?
    Kentucky Vintage, Jim Beam, etc. Ostatnio zasmakowala mi jakas "wersja" o nazwie Westpoint...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •